04 Aralık 2020 Cuma

SAMSUN ATAKUM'DA CİTY MALL ALIŞ VERİŞ MERKEZİNE KAÇAK İNŞAAT YAPILDIĞI ORTAYA ÇIKTI

Samsun Atakum'da City Mall alış veriş merkezine kaçak inşaat yapıldığı ortaya çıktı

Samsun'un Atakum ilçesi Alpaslan caddesi üzerinde yapımı devam eden City Mall isimli alış veriş merkezine kaçak inşaat yapıldığı ortaya çıktı.

15 Haziran 2019 Cumartesi 21:32 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde yapımı devam eden City Mall isimli alış veriş merkezinin bir bölümüne kaçak inşaat yapıldığı açıklandı.


Atakum ilçesinde inşaatı devam eden City Mall isimli alış veriş merkezine yapılan kaçak inşaat ile ilgili bir açıklama yapan Atakum Belediyesi  Başkanı Cemil Deveci "Atakum ilçesi, Alpaslan caddesi üzerinde City Mall iş merkezinin yanında bayram tatilinden istifade ile yapılmış olan kaçak inşaatla ilgili olarak, İmar Yasası’nın gerektirdiği tüm işlemler yapılmış olup, süreç devam etmektedir; yasanın gerektirdiği tüm müeyyideler uygulanacaktır. Benim başkanlığımda, Atakum’da hukuksuzluğa, yolsuzluğa izin verilmeyeceği gibi kaçak yapılaşmaya ve İmar mevzuatı ihlaline asla izin verilmeyecektir. Atakumlu hemşehrilerime saygıyla duyurulur" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Şukrü karaca

15 Haziran 2019 Cumartesi 21:39

Aynı sıkıntı bizim binadada var bizde mahkemeliğiz atakum.belediyesi ile bina ortak kullanim alanıni dukkana vermisler bakalım.sonuç ne çıkacak ishak bey doneminde izin verilmis

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şehit ağabeyi Ayhan Hamlı'nın babalar gününde babası vefat etti

Samsun'da şehit ağabeyi Ayhan Hamlı'nın babalar gününde babası vefat etti