24 Eylül 2020 Perşembe

SAMSUN ATAKUM'DA CUMHUR İTTİFAKI ADAYI ZİHNİ ŞAHİN'DEN BAYRAK YÜRÜYÜŞÜ

Samsun Atakum'da Cumhur ittifakı adayı Zihni Şahin'den bayrak yürüyüşü

Samsun'un Atakum ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin, yerel seçimlere bir gün kala 1919 metrelik Türk Bayrağı eşliğinde ilçede Diriliş Yürüyüşü düzenledi.

30 Mart 2019 Cumartesi 16:26 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, 31 Mart yerel seçimlerine bir gün kala, Atakum ilçesinde dev Türk bayrağı eşliğinde yürüyüş gerçekleştirdi.


Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin'in dev bayrak eşliğinde gerçekleşen yürüyüşüne, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, MHP'liler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin'in düzenlediği Diriliş Yürüyüşü, Atakum ilçesinde bulunan Adnan Menderes Bulvarı üzerinde gerçekleşirken, ellerinde Türk Bayrakları ile yürüyüşe katılan vatandaşlar renkli görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Yürüyüşün vatan, bayrak aşkı olduğunu söyleyen Zihni Şahin, bu aşklarının hiç bitmeyeceğini söyledi. Yarın yapılacak 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakına güçlü destek beklediklerini kaydeden Zihni Şahin, Atakum'u göreve geldikleri andan itibaren hayata geçirecekleri projelerle her alanda ileriye götüreceklerini söyledi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım ilçesinde kutlu yürüyüş düzenledi

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım ilçesinde kutlu yürüyüş düzenledi