26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN ATAKUM'DA GECENİN SAAT 1'İNDE DRİFT ATAN ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE TEPKİ

Samsun Atakum'da gecenin saat 1'inde drift atan araç sürücülerine tepki

Samsun'un Atakum İlçesi Mimar Sinan mahallesinde sorumsuz araç sürücülerinin her gece drift atması vatandaşları canından bezdirdi.

06 Temmuz 2018 Cuma 15:17 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesi Mimar Sinan mahallesinde gecenin saat 1'inde drift atan araç sürücüleri vatandaşların tepkisini çekiyor.


Atakum ilçesi Mimar Sinan mahallesinde gece yarısı drift yapan sorumsuz araç sürücüleri, araçlarının lastiklerinden çıkarttıkları rahatsız edici seslerle vatandaşları her gece rahatsız ediyor.  Gece yarısı lastik sesleri ile yataklarından fırlayan vatandaşlar, Atakum ilçesi Mimar Sinan Mahallesinde yaşanan bu duruma tepki gösteriyor. Mimar Sinan mahallesinde drift yapan araç sürücülerine adeta isyan eden vatandaşlar, "Yok mu bunlara dur diyecek" diyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

08 Temmuz 2018 Pazar 05:15

Atakum sahlide isyanlarda kanun kazandık 2011 de ama hala tüm bahçelerimizde içip naralar ataninsan sürüsü çalgılar sazlar var iki belediye kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı verdi bi mt duvarı çatısı yok Bimere cimere üsülsüz raporlar verildi sakinlerde mevcut Çorbacı adı altında açılanve ona dahi onay vermedi sakinler içkili yer nasıl çalışır 80-90 m2 olan iki bar 450 şer m2 oldu her biri şikayet edenlere takıntılı deyip aklananlar gelip iki saat yaşasınlar Denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yeni kabinede Samsun'a bakanlık verilecek mi kim bakan olacak

Yeni kabinede Samsun'a bakanlık verilecek mi kim bakan olacak