20 Ekim 2020 Salı

SAMSUN ATAKUM'DA KANALİZASYON SUYUNUN DENİZE BOŞALTILDIĞI ANLAR GÖRÜNTÜLENDİ

Samsun Atakum'da kanalizasyon suyunun denize boşaltıldığı anlar görüntülendi

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Palmiye Plajı yakınlarında denize kanalizasyon suyunun deşarj edildiği anlar amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

04 Ağustos 2019 Pazar 15:57 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde arızalı pompa nedeniyle denize kanalizasyon akıtıldığı iddialarına SASKİ yanıt verirken, kanalizasyon suyunun denize aktığı anların görüntüsü bir amatör kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.


SASKİ, Atakum ilçesinde denize kanalizasyon aktığı iddiaları üzerine dün bir açıklama yaparak, atık su arıtma sisteminde bir arıza meydana geldiği, yedek pompanın montajı sırasında geçici bir süre denize atık suyun deşarj edildiğini şuan için sorunun giderildiğini ve denize kanalizasyon akmadığı belirtildi.

SASKİ Atakum ilçesinde arızalanan pompanın onarıldığını açıklamasında ifade ederken, kısa süreli olarak boşaltılan atık su yani kanalizasyon suyunun denize bırakıldığı anlar ise olayın yaşandığı tarihte Atakum ilçesinde ki Palmiye Plajında bulunan bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile saniye saniye görüntülendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMÇEP Başkanı Özdağ, denize kanalizasyon akması olayı ile ilgili SASKİ'ye tepki gösterdi

SAMÇEP Başkanı Özdağ, denize kanalizasyon akması olayı ile ilgili SASKİ'ye tepki gösterdi