18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN ATAKUM'DA O SOKAKTA VATANDAŞLARDAN ÇAMURLU YOL TEPKİSİ

Samsun Atakum'da o sokakta vatandaşlardan çamurlu yol tepkisi

Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahalle 3295 sokakta yaşayan vatandaşlar, yollarının çamur içerisinde olmasına tepki göstererek, "Çocuklarımız okullarına bu çamurlu yoldan geçerek gitmek zorunda kalıyor" dedi.

25 Şubat 2019 Pazartesi 14:28 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesine bağlı 3295 nolu sokakta, vatandaşlar ve öğrenciler işlerine ve okullarına her gün çamur içerisinde ki yoldan gitmek zorunda kalıyor. 


Yollarının yapılmadığını bu nedenle çamur içerisinde ki yolu kullanmak zorunda kaldıklarını söyleyen vatandaşlar, özellikle okula giden çocuklarının çamurlu yolu geçmek için uğraş verdiğini, okul servislerinin ise çamurlu yolu çıkamadığını dile getirdi. 

Atakum ilçesi 3295 sokakta yaşanan çamur çilesinin biran önce sona ermesini istediklerini kaydeden vatandaşlar, belediyeden sorunlarına çözüm bulmasını istedi. Atakum ilçesi 3295 nolu sokakta yol olmaması nedeni ile yaşanan çamur sorununun yanı sıra, rogar kapaklarının açık olduğu ve sokakta çöp bidonu bulunmadığını da ifade eden vatandaşlar, "Burası Atakum ilçesi, köy yolu değil. Kaldı ki çamur içerisinde olan köy yolu da kalmadı ama Atakum'da biz bu çamur çilesini çekiyoruz. Yetkililerden ricamız yolumuzu biran önce yapmalarıdır." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Meçhul Şarkıcı

26 Şubat 2019 Salı 12:19

****arı yapmaya vakitleri yok daha personelinin maaşını yatıramayan bir belediyecilik zihniyeti ****ürdüklerinizin hepsi çıkacak elbet az kaldı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: Biz Cumhuriyeti kuran iradenin şehriyiz

Samsun'da Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: Biz Cumhuriyeti kuran iradenin şehriyiz