26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN BAFRA'DA YAŞLI ADAMIN DÖVÜLMESİ OLAYINDA ARANAN 1 KİŞİ ESKİŞEHİR'DE YAKALANDI

Samsun Bafra'da yaşlı adamın dövülmesi olayında aranan 1 kişi Eskişehir'de yakalandı

Samsun'un Bafra ilçesinde 72 yaşındaki yaşlı adamı defalarca yumruk atarak canice döven S.İ'nin İstanbul'a kaçtığı, olayla ilgili aranan Ç.D'nin ise Eskişehir'de yakalandığı öğrenildi.

01 Ağustos 2018 Çarşamba 17:19 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde 72 yaşındaki Sebahattin Yılmaz'ı acımasızca döven 1 kişi ve yanında bulunan araç sürücüsü serbest bırakıldıktan sonra Samsun'u terk etti.


Samsun'un Bafra ilçesinde 72 yaşındaki yaşlı adamı acımasızca döven S.İ'nin olay sonrası Bafra'yı terk ederek İstanbul'a kaçtığı gündeme geldi.

Bafra ilçesinde üzerine araç ile su sıçrattıkları yaşlı adamın kendilerine tepki göstermesi üzerine araçtan inerek 72 yaşındaki Sebahattin Yılmaz'ı acımasızca döven S.İ'nin güvenlik kameralarına yansıyan o görüntüleri kan dondurmuştu. Yere yatırdığı yaşlı adama acımasızca defalarca yumruk atan S.İ olayın ardından yanında bulunduğu aracın sürücüsü Ç.D ile birlikte kaçmıştı.

Olay sonrası gözaltına alınan S.İ ve Ç.D emniyette verdikleri ifadenin ardından serbest kalırken, tepkiler üzerine yaşlı adamın dövülmesi olayına karışan iki kişi hakkında yeniden gözaltı kararı çıkartıldı. Bafra ilçesinde Sebahattin Yılmaz'ı döven S.İ ve olaya seyirci kalan Ç.D'nin yakalanması için çalışma başlatılırken, şahısların Bafra'yı terk ettikleri öğrenildi. Yaşlı adamın dövülmesini izleyen araç sürücüsü Ç.D'nin Eskişehir'de yakalandığı öğrenilirken, 72 yaşındaki adamı yumruklarla canice döven S.İ'nin ise İstanbul'a kaçtığı ve şahsın yakalanması için çalışmaların devam ettiği bildirildi.

Öte yandan olayla ilgili Ankara'da yakalanan C.İ yaşlı adamı darp etmekten tutuklanırken, Ç.D ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Bafra sevgisi

01 Ağustos 2018 Çarşamba 18:10

Bunlardan gazeteci geçinen çagatayı yetiştiren Ünal yavuzdan ses yok.haberi sitelerinde bile yayınlamıyor.ne de olsa talebesi.Oğlum gibi diyordun çagatay için.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemiyet açıkladı! Samsun Bafra'da yaşlı adamı döven şüpheliler gazeteci değil

Cemiyet açıkladı! Samsun Bafra'da yaşlı adamı döven şüpheliler gazeteci değil