20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR AÇIKLADI: PARKOMAT UYGULAMASINA SON VERECEĞİZ

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir açıkladı: Parkomat uygulamasına son vereceğiz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelmesi halinde Samsun halkının tepkisini çeken parkomat uygulamasına son vereceğini açıkladı.

25 Aralık 2018 Salı 14:14 GÜNCEL

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'den Parkomat uygulaması ile ilgili flaş açıklamalar geldi.


Samsun'da görev yapan basın mensupları ile bir araya gelen ve yerel seçim sürecine  ilişkin açıklamalarda bulunan Mustafa Demir, gazeteci İlhan Demircioğlu'nun PARKOMAT uygulaması ile ilgili sorusuna verdiği yanıtta, parkomat uygulamasına göreve geldiği andan itibaren son vereceğinin altını çizdi.Samsun'da vatandaşların tepki gösterdiği ve 5 bin kişininde PARKTEK firması tarafından icraya verildiği öğrenilen parkomat uygulaması ile ilgili açıklama yapan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, "Belediyenin firma ile bir sözleşmesi var. Bu sözleşme bittiği andan itibaren Parkomat uygulamasını sonlandıracağız" dedi.

Parkomat uygulamasına Samsun'da yapacakları otopark projelerinin ardından ihtiyaç kalmayacağının altını çizen Mustafa Demir, açıklamasında "Samsun'da otopark sorununu çözeceğiz. Bunun için otopark yapılmak üzere 12 adayı belirledik.Bu 12 noktaya otoparklar yapacağız. Bu otoparkların üzerilerine yaşam alanları yapacağız. Bunları yaparken de hiç bir vatandaşımızı hiç bir esnafımızı mağdur etmeyeceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Samlev

25 Aralık 2018 Salı 20:26

Arkadaş zaten siz milletin cebine ortak olsun diyerek getirdiniz, şimdi de sizi düşünüyoruz parkotekleri kaldırıyoruz diyorsunuz. Bunu söyleyene mi acisam buna inanana mi

cevdet

25 Aralık 2018 Salı 16:36

yeni yapılan otoparklarda ücrette cüzzi olsun 1 tl gibi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Samsun Büyükşehir Belediyesinin kışa hazır olduğunu açıkladı

Zihni Şahin Samsun Büyükşehir Belediyesinin kışa hazır olduğunu açıkladı