20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ASARCIK'TA 4 BİN 500 METRELİK YOL ÇALIŞMASINI TAMAMLADI

Samsun Büyükşehir Asarcık'ta 4 bin 500 metrelik yol çalışmasını tamamladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Korona Virüs sürecinde yol ve alt yapı çalışmalarını da aksatmadan sürdürürken, belediye başkanı Mustafa Demir Asarcık ilçesinde 4 bin 500 metrelik beton yol çalışmasını tamamladıklarını açıkladı.

12 Mayıs 2020 Salı 00:09 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Asarcık ilçesine bağlı Arıcak, Yaylaköy ve Kılavuzlu mahallelerinde toplan 8 bin 500 metrelik beton yol çalışmasının 4 bin 500 metrelik kısmını tamamladıklarını açıkladı.


Korona Virüs sürecine rağmen yol ve alt yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Samsun Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda Asarcık ilçesi Esentepe mahallesinde bin 600 metrelik sathi kaplama öncesi zemin hazırlama çalışmalarına da başladı."Durmak yok, çalışmaya devam" diyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, "Asarcık İlçesi'nde, Arıcak - Yaylaköy - Kılavuzlu Mahalleleri'nde toplamda 8 bin 500 metre beton yolun 4 bin 500 metresi tamamlandı. Bir taraftan da beton yol önünde zemin hazırlama çalışmaları devam ediyor. Esentepe Mahallesi'nde bin 600 metre sathi kaplama öncesi zemin hazırlama çalışmaları sürüyor." açıklaması yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

12 Mayıs 2020 Salı 09:18

Başkan ilçe bağlantı yolları neden yapılmıyor ladik toptepe bölünmüş yolu ne zaman yapılacak ,batı çevre yolu **** oldu ne yapıyorsunuz anlamadım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İbrahim Sandıkçı berber ve kuaförlere hayırlı işler ziyareti yaptı

İbrahim Sandıkçı berber ve kuaförlere hayırlı işler ziyareti yaptı