21 Eylül 2021 Salı

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR ALAÇAM VE YAKAKENT İLÇESİNDE İNCELEME YAPTI

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir Alaçam ve Yakakent ilçesinde inceleme yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Alaçam ve Yakakent ilçelerini ziyaret etti, kırsalda devam eden çalışmaları yerinde inceledi vatandaşlarla semaver çayı içti.

25 Temmuz 2021 Pazar 15:31 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Alaçam ve Yakakent ilçelerine yaptığı ziyarette, seçim döneminde söz verdiklerini hatırlatarak, 17 ilçenin tüm mahallelerinde altyapı ve içme suyu meselesini bitireceklerini dile getirdi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta sonu Alaçam ve Yakakent’te incelemelerde bulundu. Yapılan yatırımları yerinde inceleyen Başkan Demir, vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti. Her gittiği ilçede ve mahallede vatandaşların sevgisi ile karşılanan Başkan Mustafa Demir, “Bu can bu tende akıl başta olduğu sürede Yaradanın rızasını gözeterek size hizmet için bu görevdeyiz. Tek derdimiz, gayemiz millete hizmet. Cumhurbaşkanımız önderliğinde gönül belediyeciliğini en iyi şekilde icra etmeye gayret ediyoruz" dedi.

Adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde 17 ilçenin tamamında kırsal altyapıyı 2023 yılına kadar bitireceklerini hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir şunları söyledi:
“Seçim döneminde söz verdik. Ekip arkadaşlarımızla birlikte oturup günlerce çalıştık. 1251 mahallemiz var. Bunun 946’sı köyden dönme mahalle. Bu mahallelerin tamamının yollarını yapacağımızın sözünü verdik. 2023’e kadar yapılmamış yolumuz kalmayacak. Bunun sözünü bir kez daha vereyim. İçme suları meselesini de çözüyoruz. 17 ilçemizin tamamında bu sorunu köklü bir şekilde çözüyoruz.”
Başkan Mustafa Demir, Alaçam’ın Pelitbükü Goğuzlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen şenliğe de katıldı. Ardından Uzunkıraç Mahallesi grup yolunda tamamlanan  bin metrelik genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarla semaver çayı içti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Gürkan Samsun

27 Temmuz 2021 Salı 14:32

Seni kırsal kurtarmayacak(kurtaramayacak) Muftafaaaaaaaaa

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprülü şehit er Emrah Arslan'ın yürek yakan hayat hikayesi

Samsun Vezirköprülü şehit er Emrah Arslan'ın yürek yakan hayat hikayesi