02 Aralık 2021 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR ÇİFTLİK CADDESİ ESNAFLARININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir Çiftlik caddesi esnaflarının sorunlarını dinledi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Çiftlik caddesi esnafları ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Esnaflar, Mustafa Demir'e Çiftlik caddesinin trafiğe açılması ve yolunun asfaltlanmasından memnun olduklarını söyledi.

19 Kasım 2021 Cuma 20:51 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çiftlik caddesi esnafları ile yaptığı görüşmede "Burası çok önemli bir caddedir. Bölgenin caddelik hüviyetinin devam edebilmesi için en önemli sorumluluk Çiftlik esnafınındır" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentin nabzını tutmaya devam ediyor. Farklı sektörlerde faaliyet yürüten esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinliyor. Başkan Demir, bu kez de Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. 

Buluşmada Çiftlik Caddesi esnaflarının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve geldikleri günden bu yana esnafı desteklemeye yönelik çalışmalara ağırlık verdiklerini hatırlatarak, "Büyükşehir Belediyesi ve esnaflar birbirine destek olmalı. Burası çok önemli bir caddedir. Bölgenin caddelik hüviyetinin devam edebilmesi için en önemli sorumluluk Çiftlik esnafınındır. Burada yaptığımız çalışmalarla önce trafiğe açarak Samsunumuzun en güzide merkezlerinden biri olan Çiftlik Caddemizdeki trafik akışını daha konforlu bir hale getirdik. Bundan sonra burayı korumak ve kollamak esnaflarımızındır" diye konuştu. 

TALEPLERE ANINDA CEVAP
Esnaflardan gelen şikayet ve talepleri anında değerlendirdiklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, üzerlerine düşen her şeyi yaptıklarını, bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.  Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleri ise Başkan Demir'e caddedeki esnaflar olarak yaşadıkları sorunları anlattı. Katkılarından dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

23 Kasım 2021 Salı 11:01

56 lardaki okullar taşınıp otopark yapılacaktı otopark sorunu devam ettiği sürece cazibe merkezi olamaz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TÜDİFED Genel Kurulunu yaptı! Aykut Çepni Genel Başkan Yardımcısı oldu

TÜDİFED Genel Kurulunu yaptı! Aykut Çepni Genel Başkan Yardımcısı oldu