09 Mayıs 2021 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR HAVZA'DA AÇIKLADI: AYRIMCILIKLARI ORTADAN KALDIRIYORUZ

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir Havza'da açıkladı: Ayrımcılıkları ortadan kaldırıyoruz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza ilçesinde muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda hizmet yarışının başlayacağını söyleyerek, "Büyükşehir Belediyesi'nin yolu, ilçe belediyesinin yolu, şu hizmeti şu belediye yapar gibi ayrımcılıkları ortadan kaldırıyoruz" dedi.

14 Temmuz 2019 Pazar 18:18 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her ilçede yaptığı 'Muhtarlarla İstişare Değerlendirme Toplantıları'nın 9'uncusunu Havza'da gerçekleştirdi. 


Havza ilçesinde muhtarları tek tek dinleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, "Artık ilçelerimize hizmet ve yatırım götürmek için hep birlikte adeta bir yarışın içerisinde olacağız" dedi.

BÜROKRATLAR TAM KADRO
Başkan Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Soğuk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Büyükşehir ile Havza Belediyesi bürokratlarının tam kadro yer aldığı toplantıda, muhtarların tüm talep ve önerileri dinlendi.

5 YILIN HARİTASI ÇİZİLECEK 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "Havza 'da muhtarlarımızla, Büyükşehir Belediyesi ile, kaymakamımızla geniş katılımlı, sorunlarımızın konuşulduğu, tartışıldığı, önümüzdeki 5 yılın haritasının belli ölçüde çizileceği bir toplantı tertip ettik. Böyle bir hafta sonunda bizlere zaman ayırarak buraya teşrif eden başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. Toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

KAYMAKAM YILMAZ'DAN TEŞEKKÜR
Havza adına faydalı bir toplantı olacağını ifade eden Kaymakam Metin Yılmaz ise, "Havza'daki sorunların ve taleplerin iletilmesi ve çözüm üretilmesi noktasında bu değerlendirme ve istişare toplantısının son derece önemli olduğuna inanıyorum. Bu tarz bir toplantı düzenlediği için Büyükşehir Belediye Başkanımıza ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu. 5 yıl boyunca eksiklerin giderilmesi adına bütün imkanların kullanılacağını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de muhtarlara hitaben, "Havza'nın önümüzdeki 5 yılda hem ilçe belediyesi hem Büyükşehir Belediyesi yetki alanındaki hizmet taleplerinizi dinlemek için buradayız. Bizzat her birinize ayrı ayrı mikrofon vererek sizleri dinleyeceğiz. Büyükşehir ve ilçe belediyesi yetkililerimiz not alacak. Büyükşehir Belediyesi'nin yolu, ilçe belediyesinin yolu, şu hizmeti şu belediye yapar gibi ayrımcılıkları ortadan kaldırıyoruz. Bu tarz bir hizmet anlayışı hem sıkıntılara yol açıyor, hem de zaman kaybına. İş makineleri yolda gezmekten hizmet yapmaya fırsat bulamıyor. Biz de bu nedenle hizmet ve yatırım yolunda Büyükşehir ile ilçe belediyesi ayrımını tamamen kaldırdık. Artık ilçelerimize hizmet ve yatırım götürmek için hep birlikte adeta bir yarışın içerisinde olacağız" dedi. 

HAK, HUKUK, HAKKANİYET, GAYRET
Başkan Demir, konuşmasının son bölümünde ise, "Muhtarlarımızı dinledikten sonra heyetimizle bir toplantı yaparak sorunları ve talepleri değerlendireceğiz. Daha çok ilçe belediyemiz koordinatörlüğünde bu hizmetleri yerine getireceğiz. Önümüzdeki 5 yılı mümkün olan gayretle, çalışmayla nasıl geçiririz, bunu planlayacağız. Çünkü biz sizler adına görev yapıyoruz. Seçim döneminde ne ifade ettiysek öyle hareket edeceğiz. Haktan, hukuktan, hakkaniyetten, gayretten asla geri durmayacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mustafa Demir'den Yüzde 10 daha

16 Temmuz 2019 Salı 08:31

Yaptığı su zammı ile partinin oyunu düşüren sayın başkan şimdi de Zihni ŞAHİN'e selam vermiş uçan kuşu cezalandırmaya çalışıyor.Halkın bu kadar sevdiği bir kişiye düşman olmak maalesef yine partiye zarar veriyor. Bu zulmedilen insanlar sandığa gidiyor oy kullanıyor. 10 puan daha düştü oylar.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP İlkadım İlçe Başkanı Eldemir, Tok'a oy verip vermediği ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı

MHP İlkadım İlçe Başkanı Eldemir, Tok'a oy verip vermediği ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı