26 Kasım 2020 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR, KAVAK İLÇESİNE 80 KİLOMETRE DAHA YOL YAPILACAĞINI AÇIKLADI

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir, Kavak ilçesine 80 kilometre daha yol yapılacağını açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kavak ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette 6 ay içinde ilçede 40 kilometre yol yaptıklarını 80 kilometrelik daha yol yapacaklarını açıkladı.

29 Eylül 2019 Pazar 11:49 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, gerçekleştirdiği toplantıların ardından ilçelerde başlattığı hizmet ve yatırım çalışmalarını yerinde incelemeyi sürdürüyor. 


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir,  ziyaret ettiği gittiği Kavak ilçesinde, "Kavak ilçemizde özellikle son yıllarda olumlu yönde yaşanan gelişim ve değişimi hız kaybetmeden devam ettiriyoruz" dedi.

YAŞAR DOĞU'NUN MAHALLESİNDE
Başkan Mustafa Demir, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal ile birlikte Kavak İlçesi'ni ziyaret etti. İlk olarak Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret eden Başkan Mustafa Demir, ardından Avrupa ve Dünya Şampiyonu Yaşar Doğu’nun doğup büyüdüğü yer olan Emirli’de mahalle sakinleri ile buluştu. 'AYRIM YAPMADAN HİZMET...
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, efsane güreşçinin hayatının anlatıldığı ve anılarının yaşatıldığı Yaşar Doğu Anı Evi Müzesi’ni gezdikten sonra yine aynı mahallede yapımı 3 yıl önce tamamlanan Yaşar Doğu Güreş Alanı’nda incelemelerde bulundu. 

Vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan Mustafa Demir, "Sizlere hizmet için bu yola çıktık. Ne yapıyorsak sizler için yapıyoruz. İlçe, semt, mahalle, hatta sokak ayrımı yapmadan her yere, herkese hizmet götürme yarışındayız" dedi.GRUP YOLLARINDA İNCELEME
Başkan Mustafa Demir daha sonra yapımı tamamlanan 7 kilometrelik Kozansıkı Bayındır Grup Yolu ve 9 kilometre uzunluğundaki Çukurbük Grup Yolu'nu yerinde incelemelerde bulundu. Bu bölgede de vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Demir, "Göreve geldiğim günden bu yana Kavak’ta 40 kilometre yol yapılarak halkımızın hizmetine sunuldu. 2020 yılında da en az 80 kilometre yol yapacağız" diye konuştu. 

Samsun'un her yerinde olduğu gibi Kavak'ta da çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini de söyleyen Mustafa Demir, incelemelerin ardından bürokratlarla değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ugur55

04 Ekim 2019 Cuma 09:43

kavaklının derdi iş,aş fabrika anadoluya açılan en önemli kapıdır kavak

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Terme eski Başkanı Şenol Kul'un Su Savaşı fotoğraflarına efsane sel göndermesi

Terme eski Başkanı Şenol Kul'un Su Savaşı fotoğraflarına efsane sel göndermesi