19 Ocak 2022 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR: YILLARDIR DEVAM EDEN YOL SORUNUNU ÇÖZDÜK

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir: Yıllardır devam eden yol sorununu çözdük

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Demirci ve Yukarı Avdan Grup yolunda ki beton yol çalışmalarının tamamlandığını "Yıllardır devam eden yol sorununu 4 ayda çözerek bölgeye konforu getirdik." sözleri ile duyurdu.

07 Temmuz 2020 Salı 18:05 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2 mahalleyi birbirine bağlayan Demirci ve Yukarı Avdan grup yolundaki beton yol çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.


İlkadım ilçesine bağlı Demirci ve Yukarı Avdan Grup yolunda 4 ay önce beton yol çalışması başlatan Samsun Büyükşehir Belediyesi, bu çalışmaları 4 ay içinde tamamlayark grup yolunu ulaşıma açtı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e yol çalışması için mahalle sakinleri pankart açarak teşekkür ederken, Demir, yapılan çalışma ile ilgili, "20 mahallemizi birbirine bağlayan Demirci ve Yukarı Avdan grup yolundaki çalışmalarımızı tamamladık. Yıllardır devam eden yol sorununu 4 ayda çözerek bölgeye konforu getirdik." açıklaması yaptı.AK Partili Mustafa Demir'in Demirci ve Yukarı Avdan grup yolunda 4 ay içinde tamamlanan beton yol çalışması için "Yıllardır devam eden yol sorunu" ifadesini kullanması dikkati çekti. Zira İl Özel İdaresi döneminde köy yolları için ciddi kaynaklar harcanırken, bu çalışmalar KÖYDES projeleri ile de desteklenmişti. Özel İdare kapandıktan sonra AK Parti döneminde yıllarca köy ve kırsal mahallelere yine büyükşehir ile ile beton yol çalışmaları yapılmıştı. 

Halen AK Parti'de bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi de son süreçte kırsal bölgelerde yol çalışmalarına ağırlık verirken, başkan Mustafa Demir'in Demirci ve Aşağı Avdan Grup yolu için "Yıllardır devam eden yol sorunu" ifadesini kullanması geçmiş AK Partili belediye başkanları acaba hizmet yapmadı mı sorularının sorulmasına neden olurken, (eğer ortada böyle bir niyet yok ise bu ifadeleri kullanmamak gerek)  Mustafa Demir'in, yıllardır AK Parti il başkanlığı, Bayındırlık İskan Komisyon başkanlığı ve Bayındırlık İskan Bakanlığı yapmış biri olarak sanki muhalefet parti belediye başkanıymış gibi, yıllardır hizmet yapılamadığı yönünde sürekli bu tür ifadeleri kullanması da dikkati çekiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Ahmet

08 Temmuz 2020 Çarşamba 14:41

Vizyona bak! (Büyükşehir)2 yıl oldu geleli.Yapılan tek şey Bol bol borçlanma Köy yolları yapımı ve şehir içi yol çizgilerinin yapımı..Söz verilen Otopark'lar, Gülsan sanayi, Otogar ulaşım,Mert ırmağı projesi,Yeni fuar kültür vs projesi,hepsinin maketi var !! olmayan tek şey gerçekleri..Düşünün ! Aklınız varsa tabi..Antep 6.Büyük ölçekli organize sanayisini yapıyor,Biz birini yapamadık...

cevdet

08 Temmuz 2020 Çarşamba 10:23

toptepe ladik bölünmüş yolu neden yapılmıyor

bir almancı

07 Temmuz 2020 Salı 21:54

Kavak yada havzaya gitmek ölüm gibi..Otogara acil bir tranvay, ilçelere ulaşım merkezden olsun lütfen. Information yok eģer Samsunda yabancıysaniz Allah yardımcınız olsun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi İlkadım ilçesinde ara sokaklarda yama çalışmaları başlattı

İlkadım Belediyesi İlkadım ilçesinde ara sokaklarda yama çalışmaları başlattı