29 Temmuz 2021 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR'İN BELEDİYE BAŞKANLARI İLE YAPTIĞI TOPLANTIDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir'in belediye başkanları ile yaptığı toplantıda dikkat çeken ayrıntı

Samsun Büyükşehir Belediyesinin AK Partili Başkanı Mustafa Demir'in 17 ilçe belediyesi başkanı ile gerçekleştirdiği toplantıda çekinilen fotoğraflarda dikkat çeken ayrıntı..

04 Ekim 2019 Cuma 16:34 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinin AK Partili Başkanı Mustafa Demir, CHP, İYİ Parti ve AK Partili belediye başkanları ile istişare toplantısı yaptı, "Samsun için birlik olma ve hizmet zamanı" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 17 ilçe belediye başkanıyla bir araya geldi.

Samsun'a bağlı 17 ilçe belediye başkanı ile istişare ve değerlendirme toplantısı yapan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, "İlçelerde yaptığımız toplantılar çok verimli geçti. Artık Samsun için birlikte olmak ve Samsun'a hizmet etmek zamanıdır" dedi.

Samsun'un 17 ilçe belediye başkanı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in konuğu oldu. Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü'nde düzenlenen İstişare ve değerlendirme toplantısında bir araya gelen başkanlar, ilçelerin sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili istişarelerde bulundu.DAHA İYİ, DAHA KALICI HİZMET
Belediye başkanlarıyla ilçelerin sorunlarına 'ortak akıl' ile çözümler üretmek için bir araya geldiklerini söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Her ay yapmayı planladığımız bu toplantılarla Samsun'a çok daha iyi ve kalıcı hizmetler kazandırmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

SAMSUNLULARA BORCUMUZ VAR
Samsunluların kendilerinden hizmet beklediğini söyleyen Başkan Demir, "Bu şehirde yaşayan herkese karşı vebalimiz bulunmakta. Bizlere güvenip bizi bu noktalara taşıyan Samsunlular'a borcumuz var. İşte bu borcu ve vebali yerine getirmek için en üst düzeyde sorumluluk taşıyarak çok çalışmak zorundayız. Bunun için de birlikte hareket etmek hem işlerimizi kolaylaştıracak hem de başarımızı artıracaktır" dedi.SAĞINA VE SOLUNA CHP VE İYİ PARTİLİ BAŞKANLARI ALDI
Öte yandan AK Partili Mustafa Demir, 17 ilçe belediye başkanı ile gerçekleştirdiği toplantıda sağ ve soluna CHP Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ile İYi Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı alması dikkati çekti.  

Toplantının yapıldığı salonda ki masa da ve birlik fotoğrafı çekinilirken de Mustafa Demir'in sağında ve solunda CHP'li Başkan Deveci ile İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş bulunurken, AK Partili Belediye başkanları ise masanın yan tarafında oturdu, birlik fotoğrafında da yine aynı görüntü verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Canik ilçesinde 20 katlı dikey kulenin ikincisinin de yapımına başlandı

Samsun'un Canik ilçesinde 20 katlı dikey kulenin ikincisinin de yapımına başlandı