17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI MUSTAFA DEMİR: BİZİ ELEŞTİRMEK NİFAKTIR

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir: Bizi eleştirmek nifaktır

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, şehre zarar verme ve kendilerini eleştirme adına yapılan yayınların nifak olduğunu söyledi.

13 Ekim 2020 Salı 12:33 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinin dün yapılan meclis toplantısında konuşan belediye başkanı Mustafa Demir, "Bizi eleştirmek nifaktır" dedi.


Meclis toplantısında konuşan Mustafa Demir, halk otobüsleri ve tramvaylarda yaşanan sosyal mesafe konusu ile ilgili ayakta yolculuk yapanların görüntülerinin çekilmesini de eleştirdi. 

Tramvay ve halk otobüslerinde denetim yapıldığını ve kapasitesinin yarısı kadar yolcu alma düzenlemesi olduğunu kaydeden Mustafa Demir, şunları dile getirdi. 
"Eksik bir şeyin ifade edilmesi bizi yanlıştan döndürür. Ve bunun için biz insanlara dua ederiz. Ama nifaka hep birlikte karşyı çıkmak durumundayız . Bildikleri halde bunların nedenleri belli. Ben bunları çok yerde söyledim daha da söylemeye devam edeceğim. Bizi eleştirmek ve şehre zarar verme adına yayın aynen nifaktır. Bunlara karşı olmak zorundayız.  Haber yapıyorlar otobüslerde tramvaylarda sosyal mesafe konusunda. Halbuki düzenleme var. Kapasitesinin yarısı kadar. 150 yolcu bir tren alabiliyor. Ayaktaki yolcuyu sanki şey gibi veriyorlar. Yapacak başka haberleri kalmadı.  Varsa eksik bir şey söylesinler. Nifak konusuna girdimi bizim onlarla işimiz olmaz onlarında bizimle işi olmaz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

cevdet

15 Ekim 2020 Perşembe 16:49

başkan bırak bu işleri çivi çak daha bir icraat göremedik ,yok yok gördük otopark ücretine zam yapmışsın kaldıracaktın:)

Mehmet

14 Ekim 2020 Çarşamba 08:53

ayıp adama yaptığınız, nifak ****k da nedir ya? eleştiri yok, sürekli övgü sürekli olumlu görüş... yapmayın böyle üzülüyorlar...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Partili Meclis üyesi Alper Aydemir'den kayyum ve AK Parti için ilginç açıklama

İYİ Partili Meclis üyesi Alper Aydemir'den kayyum ve AK Parti için ilginç açıklama