25 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI MUSTAFA DEMİR: HAKTAN, HUKUKTAN AYRILMAYACAĞIZ

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir: Haktan, hukuktan ayrılmayacağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü ilçesinde mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda "Haktan, hukuktan ayrılmayacağız, iltimastan uzak duracağız. Hedefimiz hizmetleriyle Türkiye'de örnek bir Büyükşehir olmak" dedi

02 Temmuz 2019 Salı 12:54 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediye bürokratları ile birlikte gittiği Vezirköprü İlçesi'nde mahalle muhtarları ile bir araya gelerek taleplerini dinledi. 


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Demir, Vezirköprü ilçesinde muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda yaptığı açıklamada, "Haktan hukuktan ayrılmadan, iltimastan uzak durarak hizmetleriyle Türkiye'de örnek bir Büyükşehir Belediyesi olacağız" dedi.

BÜYÜKŞEHİR-VEZİRKÖPRÜ BELEDİYESİ ORTAKLIĞI
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü'de Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na başkanlık etti. Vezirköprü Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki toplantıda tüm muhtarların taleplerini dinleyen ve notlarını alan Başkan Demir, "Tamamıyla adil ve şeffaf bir belediyecilik hizmeti gerçekleştireceğiz" dedi. Başkan Demir, sözlerine şöyle devam etti:"İlçelerimiz için başlattığımız hizmet seferberliğinde muhtarlarımızı dinlemeye devam ediyoruz. Hedefimiz Türkiye’ye örnek bir belediye olmak ve örnek hizmetleri gerçekleştirmek. Tüm hizmetlerimizi haktan, hukuktan ayrılmadan, gayretle gerçekleştireceğiz. İltimastan uzak duracağız. İmkanlarımızı en iyi şekilde kullanarak Vezirköprü'yü 5 yıl içerisinde daha güzel bir yere getirmek için çalışacağız. En büyük şikayetlerden birisi olan yetki alanı ayrımını ortadan kaldıracağız. Yani ilçedeki sorunların çözümünde Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Vezirköprü Belediyesi olarak imkanlarımızı birleştirerek halkımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir açıkladı: 5 yıl sonra kimse yoldan, sudan ve alt yapıdan şikayet etmeyecek

Mustafa Demir açıkladı: 5 yıl sonra kimse yoldan, sudan ve alt yapıdan şikayet etmeyecek