28 Mayıs 2020 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI MUSTAFA DEMİR'DEN ÇEVRE ÇIKIŞI!

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir'den çevre çıkışı!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Biyokütle Enerji Santrali ile ilgili yöneltilen eleştirilere, "Kim bizden daha fazla çevreyi düşündüğünü iddia etme yetkisini kendisinde görüyor" yanıtını verdi.

04 Kasım 2019 Pazartesi 03:24 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir'den çevre çıkışı! Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanlığının 82. Danışma Meclisi toplantısında Çarşamba ilçesinde yapılacak Biyokütle Enerji Santrali ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Samsun Büyükşenir Başkanı Demir, toplantıya katılan partililere Biyokütle Santrali ilgili gerçekleştirdiği kısa açıklamada, şunları dile getirdi.
"Büyükşehir meclisi, büyükşehir belediyesi olarak bu milletin zararına bu milletin çevresine, suyuna, toprağını, insanının sağlığını etkileyecek hiç bir olumsuz karar o meclisten geçmez bugüne kadar geçmemiştir bilginiz olsun. Kim çıkıyorda bu şehrin çevresini, sağlığını havasını, suyunu, insanını bizden daha fazla düşündüğünü iddia etme yetkisini kendisinde görüyor. Böyle bir şey yok" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakan Kanbolat

05 Kasım 2019 Salı 13:14

Sayın Başkanın bu sözlerinden, Şahin dağlarında siyanürle altın aranmasına karşı yürütülecek hukuk mücadelesine destek olacağını mı anlamalıyız ? Kütahya'da benzer olayda yürütmeyi durdurma ve iptal davasına ilgili belediyeler halkın yanında müdahil olarak katılıyor..Kendi ifadesiyle ""Samsun'un çevresini,sağlığını,havasını,suyunu,insanını herkesten çok düşünen" bir başkana da yakışan Şahin Dağlarında altın arama çalışmaları konusunda bu bilinçle gereğini yapmaktır herhalde.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan kürsüye çıkarken, partililerin salonu terk etmesi dikkati çekti

Çiğdem Karaaslan kürsüye çıkarken, partililerin salonu terk etmesi dikkati çekti