06 Temmuz 2020 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN: GÖREVİ MUSTAFA DEMİR'E HUZUR İÇİNDE DEVREDECEĞİM

Samsun Büyükşehir Başkanı Zihni Şahin: Görevi Mustafa Demir'e huzur içinde devredeceğim

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, 10 aydır sürdürdüğü başkanlık görevini 31 Mart yerel seçimlerinde bu göreve seçilen Mustafa Demir'e devredeceğini açıklayarak, "Huzur ve mutluluk içerisinde görevimi devredeceğim" dedi.

01 Nisan 2019 Pazartesi 18:22 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, başkanlık görevini 31 Mart seçimlerinde  göreve seçilen Mustafa Demir'e devredeceğini açıklayarak, Samsunlulara kendisine verdiği destek için teşekkür etti.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 31 Mart Yerel Seçimleri'nin sona ermesiyle ilgili bir değerlendirmede bulundu. Başkan Şahin, yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e görevini devredeceğini belirterek, "Büyük bir onur ve mutluluk ile hizmet ettiğim Samsunlulara teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

TÜM SAMSUNLU HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM
Başkan Zihni Şahin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"10 ay süreyle büyük bir onur ile yürüttüğüm Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimi resmi ve kesin sonuçların açıklanmasıyla yeni Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir beye devredeceğim. Kendisini tebrik ediyor ve canı gönülden Samsunumuz ve hemşerilerimize hizmet davasında başarılar diliyorum. Görev yaptığım süre içinde tüm Samsunlu hemşerilerimle sevgiyle birlikte yürüdük. Bunun onur ve mutluluğunu yaşıyorum. Huzur ve mutluluk içerisinde görevimi devredeceğim. Tüm hemşerilerime en içten duygularımla kalben teşekkür ediyorum.

MİLLET VE DEVLET HİZMETİNDE KESİNTİ OLMAZ
Devir teslim törenine kadar kısa süre de olsa Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın gereğini yerine getireceğim. Devlet ve millet hizmetlerinde kesinti olmaz. Seçim süresinde zaman darlığından dolayı hizmet yapılan ve projelerimizin devam ettiği bazı ilçelerimizi, oralardaki çalışmaları ve projeleri sürekli takip etmeme ve bilgi almama rağmen, ziyaret etme imkanım olmadı. 

İLÇELERDE YAPILAN ÇALIŞMALAR İNCELENECEK
Herkesin bildiği üzere 17 ilçemize daha önce pek çok kez ziyarette bulundum. Kalan kısa sürede de bu ilçelerimizi ve hizmetleri yerinde görerek incelemeler yapacağım. Bu kapsamda başta Alaçam, Yakakent ve Bafra olmak üzere tüm ilçelerimizi ziyaret etme arzusundayım. Bir kez daha tüm hemşerilerimize, belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize, parti teşkilatlarımıza, bürokratlarımıza, mesai arkadaşlarımıza, değerli basın mensuplarına, sivil toplum kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza teşekkür ediyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mümin Karaburun

01 Nisan 2019 Pazartesi 18:18

Atakum, İlkadım hariç hangi ilçede girsen kazanırdın.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Susuzluk hiç bir şeydir imaj her şey! Mustafa Demir analizi

Susuzluk hiç bir şeydir imaj her şey! Mustafa Demir analizi