17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN İÇİN YAPILAN MEMNUNİYET ANKETİNİN SONUÇLARI AÇIKLANDI

Samsun Büyükşehir Başkanı Zihni Şahin için yapılan memnuniyet anketinin sonuçları açıklandı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine 5 ay önce gelen Zihni Şahin için AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan memnuniyet anketinin sonucu açıklandı.

06 Eylül 2018 Perşembe 23:25 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylığı nedeni ile 19 yıldır sürdürdüğü bu görevinden istifa etmesinin ardından 5 ay önce Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine seçilen Zihni Şahin için AK Parti Genel Merkezi memnuniyet anketi yaptırdı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ile ilgili 2018 Ağustos ayında bir araştırma şirketi tarafından yapılan memnuniyet anketi için 14 bin 800 kişi ile bilgisayar destekli SMS yöntemi ile memnuniyet anketi yapıldı. Yapılan ankette, 'Samsun Büyükşehir Belediyesi Hizmetlerinden ve Büyükşehir Belediyesi Başkanından memnun musunuz?' soruları soruldu.

Samsun'da 5 ay önce Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine gelen Zihni Şahin ile ilgili ankete katılanların yüzde 81.92'sinin memnun olduğu yönünde görüş belirttiği öğrenildi.  Yapılan anketin sonuçlarına göre Samsunlu vatandaşların yüzde 81.92'sinin Zihni Şahin'den memnun olduğu ankete katılan 14 bin 800 kişiden 12 bin 125 kişinin araştırma şirketine 'Zihni Şahin'den memnunuz' yanıtı verdiği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

cevdet

07 Eylül 2018 Cuma 10:26

Trafik ile ilgili belediye hiç bir yatıtım yapmıyor batı çevre yolu hala ne bekliyor araç park edecek otopark bulamıyoruz meydan trafiğine çözüm şart yayalar için üst geçit yapılabilir,yol genişletme çalışması yok her taraf araba dolu 56 larda okul bölgesi otopark olacaktı 5 yıl geçti kentsel dönşüm yok sanayi taşınamıyor ,yeni fabrika ve iş olanagı yok ama memnuniyet 81 iyi güzel sandıkta ortaya çıkar

Ali Sezer

06 Eylül 2018 Perşembe 23:31

Başkan çok iyi niyetli lakin, Yusuf Ziya Yılmaz 'ın kadrolarını kapının önüne koyamadı. Halen belediyeyi Yusuf Ziya Yılmaz yönetiyor. Samsun' da küstürmediği çevre kalmadı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tramvay yayaya çarptı! Yaşlı adam tramvayın altında kaldı

Samsun'da tramvay yayaya çarptı! Yaşlı adam tramvayın altında kaldı