01 Kasım 2020 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DEMİR AÇIKLADI! İLKADIM'DA KENTSEL DÖNÜŞÜM BAŞLAYACAK

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir açıkladı! İlkadım'da kentsel dönüşüm başlayacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, kendisini ziyaret eden İlkadım ilçesi mahalle muhtarlarına 2019 yılı içerisinde İlkadım ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmalarının başlayacağını açıkladı.

21 Nisan 2019 Pazar 19:39 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun'un İlkadım ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmalarının 2019 yılı içerisinde başlayacağını açıkladı.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Hayırlı Olsun' ziyaretleri kapsamında İlkadım İlçesi'nde görev yapan muhtarları ağırladı. Başkan Demir, ziyaret esnasında 'Kentsel Dönüşüm' ile ilgili önemli mesajlar verdi.

Başkan Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesindeki makamında İlkadım İlçesi muhtarlarını ağırladı. Muhtarların tek tek 'Hayırlı Olsun' temennisini ilettikleri Başkan Mustafa Demir, "Ben bu şehirde 3 dönem milletvekilliği yaptım. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı yaptım. Tüm bu çalışma sürem içerisinde herkesten sevgi ve saygı gördüm. İlçe belediyeleri ve Büyükşehir Belediyesi olarak koordineli çalışacak, hiçbir şekilde halkımızın mağdur olmasına izin vermeyeceğiz" dedi.

'NEGATİF DEĞİL POZİTİF İLERLEYELİM'
Muhtarlara yapılacak tüm çalışmalarda iş birliği içerisinde olmayı öneren Mustafa Demir, "Negatif söylemler benim lügatımda yok. Pozitif ilerleyelim. Güç birliği yapalım. Büyükşehir ile ilgili taleplerinizi mutlaka bize iletin. Hiçbir şey muğlakta kalmamalı. Kimsenin gönlünü kırmayacağız, kırılanları da tekrar kazanacağız. Bu şekilde çalıştığımızda halkımızın mağdur olması durumu ortadan kalkacaktır" diye konuştu.

KİMSEYİ KIRMADAN KENTSEL DÖNÜŞÜM!
Türkiye'de 'Kentsel Dönüşüm'ü ilk olarak kendisinin gündeme getirdiğini hatırlatan Başkan Mustafa Demir, "Önümüzdeki günlerde İlkadım İlçesi'nde kentsel dönüşümü ele alacağız. Allah'ın izniyle bu yıl içerisinde başlayacağımız proje ile çarpık kentleşmeye son vereceğiz. Mahallelerimizde seri bir şekilde ekipler kurup tespit çalışmalarımızı başlatacağız. Tüm bunlar yapılırken kimsenin gönlünü kırmayacağız. İlkadım’da gerçekleştirilecek olan kentsel dönüşüm çalışmaları Türkiye’ye rol model olacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen müfettişler Osman Genç dönemine ait mali hesapları incelemeye aldı

Samsun'a gelen müfettişler Osman Genç dönemine ait mali hesapları incelemeye aldı