20 Ocak 2021 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DEMİR: BENDE EKSİK GÖRÜP İLETMEYENE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir: Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorum

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum ilçesinin AK Parti mahalle başkanları ile yaptığı görüşmede, "Eksiğim varsa şahsen bana bildirin. Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorum" dedi.

03 Mayıs 2019 Cuma 13:35 GÜNCEL

Samsun'da, Atakum İlçesi'ndeki AK Partili mahalle başkanları, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. 


AK Parti Atakum ilçesi mahalle başkanlarını makamında kabul eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, "Eksiğim varsa bana şahsen iletmenizi istiyorum. Eksiklerimi görüp bana iletmeyene hakkımı helal etmiyorum" dedi.

'KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK'
Mahalle başkanları ve meclis üyeleriyle sürekli irtibat halinde olacaklarını ifade eden Mustafa Demir, "İlçe belediyesinin hizmet alanları belli. Yapıp yapamayacakları belli. Belediye hizmetleri noktasında elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Tüm mahalle başkanlarımıza ve meclis üyelerimize kapımız her zaman açık. Vatandaşın hizmet talepleri doğrultusunda imkan nispetinde aktif olacağız ve sürekli birlikte olacağız” diye konuştu.'OLUMSUZLUKLARI BANA BİLDİRİN'
"Önümüzdeki seçim dönemine şimdiden hazırlanalım" çağrısında bulunan Başkan Mustafa Demir, şöyle devam etti:
"Sizler mahallelerde bizim adımıza sorumlusunuz. Biz de burada sizin adınıza görev yapıyoruz. Hizmetlerin hepsinin bir anda yapılması söz konusu değil. Onlar kayda alınır. Ne zaman yapılacağı tespit edilir. Bu diyaloğu kurmamızda da fayda var. Sizden bir ricam daha var. Önümüzdeki seçim dönemi için şimdiden gayret edelim. Gücümüzü birleştirelim. Özellikle büyükşehirin çalışmaları ile ilgili bulunduğunuz yerde olumsuz bir ifadeye rastladığınızda not alın, bize iletin. Eksiğim varsa şahsen herkes bana iletsin. Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş, 64 kişinin işten çıkartıldığı iddiasına yanıt verdi flaş açıklamalar yaptı

Necattin Demirtaş, 64 kişinin işten çıkartıldığı iddiasına yanıt verdi flaş açıklamalar yaptı