20 Ocak 2021 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DEMİR: BİR VE BERABER OLURSAK SAMSUN KAZANIR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir: Bir ve beraber olursak Samsun kazanır

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde iş insanları ile bir araya geldiği toplantıda, "Bu şehir hepimizin. Bir ve beraber olursak Samsun kazanır." dedi.

07 Eylül 2019 Cumartesi 17:40 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde bir araya geldiği iş insanları ile toplantı yaptı.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik İlçesi Hasköy Mahallesi'nde iş insanlarıyla buluştu.  Burada iş insanlarına seslenen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, "Samsun ile ilgili sorumluluğumuz neyse o bilinçle hareket ediyoruz" dedi. 

SAMİMİYİZ, GAYRETLİYİZ
Samsun'un, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olduğuna vurgu yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Böyle bir organizasyonda bizi bir araya getirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah gücümüzü kuvvetimizi arttırsın. Hemen hemen hepiniz ticaretle uğraşıyorsunuz. Streste gerginliğe falan hiç gerek yok. Hiç kimsenin yoktan var edecek hali yok. Elinden geleni ortaya koy, o yetiyor. Zorlukları aşmak için yoğun bir mesai içerisindeyiz. Kapımız size her zaman açık. Eksikliklerimizi bize iletme noktasında asla çekinmeyin. Samimiyiz gayretliyiz. Samsun ile ilgili sorumluluğumuz neyse o bilinçle hareket ettiğimizi bilin" dedi.

BİRLİK OLURSAK SAMSUN KAZANIR
Samsun'un gelişimi için herkesin fikrine önem gösterdiklerini ifade eden Başkan Demir, "Bu şehir hepimizin. Bir ve beraber olursak Samsun kazanır. Herkesin fikir ve düşüncesi bizlere yol gösterecek yol haritamızı katkı sağlayacak. Hemşehrilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur. İnşallah hep birlikte daha iyi bir Samsun'u inşa etmek için çalışacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Kamu zararımı bulsunlar istifa ederim

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Kamu zararımı bulsunlar istifa ederim