27 Ocak 2021 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DEMİR CANLI YAYINDA CEP TELEFONU NUMARASINI AÇIKLADI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir canlı yayında cep telefonu numarasını açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, katıldığı bir canlı yayın programında Samsunlulara cep telefonu numarasını verdi.

23 Ekim 2019 Çarşamba 21:33 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsun Canli Haber'de katıldığı canlı yayında önemli açıklamalar yaparken, Samsunlulara cep telefonu numarasını canlı yayında açıkladı, "Beni arayın" dedi.


Samsun Canlı Haber'de seçimlerden sonra ilk kez bir canlı yayına katılarak gazeteci Necdet Uzun'un konuğu olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsunlulara çağrıda bulunarak, belediyeye randevu almadan gelerek kendisi ile görüşebilecekleri günleri de açıkladı. Su fiyatına yapılan artış, biyokütle santrali, otopark ve ilçelerde yapılan yol çalışmalarının yanı sıra diğer konularda Necdet Uzun'un kendisine yönelttiği sorulara yanıt veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, canlı yayın sırasında vatandaşların kendisini aramasını isteyerek cep telefonu numarasını da açıkladı.AK Parti Samsun Milletvekilliğinden bu yana yaklaşık 18 yıldır kullandığı cep telefonu numarasını canlı yayında açıklayan Mustafa Demir, "Cep numaram milletvekilliğinden 18 yıldır kullandığım bir numara. Samsunlu hemşehrilerim beni arayabilirler. Birçok insanda var. Şunuda uyaralım. Bazen toplantıda oluyorum. Cevapsız aramada geri dönüyorum. Bir mesaj atarlarsada iyi olur. Cep telefonu numaram 0505 777 55 02. Belediye kendi belediyesi Perşembe günleri ve Pazar günleri 1'den sonra oradayım. Randevu almadan da gelebilirler." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den samimi açıklamalar

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den samimi açıklamalar