12 Aralık 2019 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR: SAMSUN İÇİN KOLLARI SIVADIK

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir: Samsun için kolları sıvadık

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan vatandaşlarla bir araya gelirken, "Samsun için kolları sıvadık. Samsun'u hep birlikte yöneteceğiz" dedi.

16 Nisan 2019 Salı 14:15 GÜNCEL

Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndaki mesaisine başlayan Mustafa Demir'e 'hayırlı olsun' ziyaretlerini sürdürüyor.


Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerini iletmeyi sürdürüyor. Başkan Demir, "Halkımızın sevgisi, desteği bize şimdiden büyük güç veriyor. Samsun'u Samsunlularla birlikte yöneteceğiz" dedi.

'SİZE VE EKİBİNİZE İNANIYORUZ'
Geçtiğimiz hafta perşembe günü makam koltuğuna oturan Mustafa Demir, Samsunluların adeta ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne gelen çok sayıda vatandaşı makamında ziyaret ettikleri Başkan Demir'e 'hayırlı olsun' dileklerini iletiyor. Vatandaşlar Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'e, "Samsun'umuzun önünde artık yepyeni bir dönem var. Bu yeni dönemde sizler ve ekibiniz ile Samsun'umuzun çok önemli hizmet ve yatırımlara kavuşacağına inanıyoruz" mesajını veriyor.

DEMİR: HALKIMIZ MORAL VERİYOR
Halkın yoğun ilgisine teşekkür eden Mustafa Demir ise, "Samsun için yeni bir başlangıça imza attık. Vatandaşlarımızın ilk günden sevgisi, desteği şimdiden mutluluk ve moral kaynağımız oldu. Her zaman söylediğim gibi Samsun'u Samsunlularla yönetmek için yola çıktık ve kolları sıvadık. Gelecek güzel günlere hep birlikte uzanacağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

OKA destek verecek! Kızılırmak Vadisi turizm ve cazibe merkezi olacak

OKA destek verecek! Kızılırmak Vadisi turizm ve cazibe merkezi olacak