26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ: HİZMET AŞKI BİZİ FERHAT YAPTI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: Hizmet aşkı bizi Ferhat yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti kadrolarındaki hizmet aşkının ülkede devrim yaptığını belirterek, “Ferhat’ın o gönül sevdası gibi çalışıyoruz” dedi.

12 Nisan 2018 Perşembe 17:13 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kendisini ziyaret eden AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve Vezirköprü meclis üyeleri ile bir araya geldi.


Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yürütülen çalışmalar ve yeni projelerin görüşüldüğü toplantıda karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Vezirköprü ilçesinde Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçelerde olduğu gibi önemli ve ihtiyaca yönelik çalışmaların yürütüldüğünü belirten Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü’nün son yıllarda her alanda ön plana çıkmaya başladığını söyledi. 
                

                           
BU SEVDA BİZİ FERHAT YAPTI 
   
Vezirköprü ilçesinin sorunlarının giderilmesi için belediye olarak büyük destekler verdiklerini ifade Yılmaz, hizmetin bir yarış olduğunu halka, ülkeye en iyisini sunmaya çalıştıklarını kaydetti. “AK Parti kadrolarında büyük bir hizmet aşkı var” diyen Yılmaz, “Bu aşk halkımızın gönlünü fethetti. Bu aşk bizi Ferhat yaptı. Ferhat’ın gönül dünyasındaki aşkı gibi halkımıza hizmet için çalışıyoruz. İşte bu aşk ülkemizde devrim yaptı. Bizim hiçbir ayrım gözetmeksizin çok çalışmamız, her bir vatandaşımızın gönlüne dokunmamız gerekiyor. AK Parti bir gönül, hizmet partisidir. İlçelerimize çok büyük yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Laf değil eser siyaseti yapılması için yola çıktık, milletimize hizmet odak noktamız oldu. Şehir merkezinde olduğu gibi ilçelerimizde sorunların girilmesi, ihtiyaçların karşılanması için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

13 Nisan 2018 Cuma 02:36

Hizmet aşkından bizde nasiplenelim sayın başkan.Bar olan tüm bahçelerimizde açıkda içenlernaralar çalgılar sazlar var işgal edildiğinde doğanlar asker mahkeme yıkım verdiğindekilerde okullu oldu geçen yılda öteki bahçe zabıtalrın gözü önünde işgal oldu açık yerlere bld.çevre mühendisleri kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı verdi yıkmadıkalrı gibi ödüllündirildilerkanunlar garibanlaramı işliyo acaba mubarek gece bile 01 de bitti beddua ediyoz denizevler214 sok atakum halkı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

OMV Samsun Elektrik AŞ’nin sermayesi 2.5 milyar TL'ye çıkarıldı

OMV Samsun Elektrik AŞ’nin sermayesi 2.5 milyar TL'ye çıkarıldı