20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ZİYA YILMAZ: MUHTARLARIMIZ GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz: Muhtarlarımız gözümüz kulağımız

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle kendisini ziyaret eden muhtarlarla bir araya gelerek, "Muhtarlarımız gözümüz kulağımız." dedi.

19 Ekim 2017 Perşembe 17:12 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle merkez mahalle muhtarları Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmaz muhtarları kapıda karşıladı.

Merkez Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Öztürk başkanlığındaki heyetle Başkan Yılmaz’ı bir araya getiren ziyarette renkli anlar yaşandı. Bazı muhtarlar Başkan Yılmaz ile selfie çektirirken, yaşanan ikili konuşmalar gülüşmelere neden oldu.

Muhtarların düşüncelerini ve önerilerini dinleyen Başkan Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nün sadece temsili bir gün olduğunu, kendilerinin zaten muhtarlarla sürekli iç içe ve iyi diyaloglar içerisinde olduklarını, her zaman gönüllerinin birlikte  olduğunu söyledi.
     


Şehirlerdeki için en önemli temsilciler arasında muhtarların yer aldığını belirten Başkan Yılmaz, “Muhtarlarımız gözümüz kulağımız. Temsil ettikleri mahalleler de halkımızla aramızda bir köprü. Vatandaşlarımızın kendilerini temsil etmesi için seçtikleri muhtarlarımızı her zaman önemsiyor ve seviyoruz. İyi diyaloglar içerisinde hizmet için el ele çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki sorunların giderilmesi, çalışmaların yerinde ve verimli yapılması için koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Bu önemli günde muhtarlarımızdan oluşan heyetle bir araya gelmek bizleri mutlu etti.” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Gücümüzü halktan alıyoruz

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Gücümüzü halktan alıyoruz