25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ZİYA YILMAZ: UZAK YAKIN YOK HER YERE HİZMET VAR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz: Uzak yakın yok her yere hizmet var

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçesine 27 kilometre uzaklıkta bulunan Devalan mahallesine giderek burada sürdürülen alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

24 Nisan 2018 Salı 20:47 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü ilçesine 27 kilometre uzaklıkta bulunan Devalan Mahallesinde ulaşım ve altyapı sorunlarını yerinde inceleyerek, "Uzak yakın yok her yere hizmet var" dedi.


Samsun'a en uzak mahallelerden birisi olan ve Vezirköprü merkezine 27 kilometre uzaklıkta yer alan Devalan Mahallesine giderek sorunları tespit eden ve çözüme kavuşturulması için gerekli adımları atacaklarını vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak uzak yakın demeden her türlü soruna çözüm üretmek adına mesai harcıyoruz. Devalan mahallemiz ile ilgili çok sık mesaj alıyoruz. Arkadaşlarımız sorunları tespit etmişti. Bende mahalle sakinlerinin sosyal medyadan gönderdiği mesajları karşılıksız bırakmamak ve işimizin her zaman başında olduğumuzu vurgulamak için buraya geldim. Sorunları yerinde gördüm. Devalan mahallemizde de bu sorunlara çözüm bulacağız” açıklamalarında bulundu. Yol isteklerinin kesinlikle bitmeyeceğini de belirten Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, “Bundan 50 yıl sonra da, 100 yıl sonra da bu tür sorunlar olacak. Biz olmayacağız belki ama yine belediye başkanları buralara gelecek ve mahalle sakinleriyle yine bu sorunları konuşacaklar. Yani bitmeyecek. Ama bizim dönemimizde en aza inecek ve Allah izin verirse uzunca bir süre gündeme bile gelmeyecek” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Kaymak Samsunspor için tehdit edildiği dedikodusuna açıklama yaptı

Samsun Valisi Kaymak Samsunspor için tehdit edildiği dedikodusuna açıklama yaptı