25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN: İMAR SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: İmar sorununu çözeceğiz

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, mahalle buluşmaları kapsamında bir araya geldiği Adalet mahallesi sakinlerine mahallede yaşanan imar sorununu çözeceklerinin sözünü verdi.

23 Ekim 2018 Salı 20:47 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlkadım ilçesine bağlı Adalet mahallesi sakinleri ile Hz. Ömer Camisinde görüşerek, sorun ve talepleri dinlerken, mahallenin yaşadığı imar sorununu ise çözeceklerini söyledi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, İlkadım ilçesine bağlı Adalet mahallesinde bulunan ve yapımı yakın zamanda tamamlanan Hz. Ömer Camii'nde akşam namazı kıldıktan sonra halkla buluştu. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Adalet mahallesinde vatandaşların taleplerini dinleyerek sonuca ulaşması adına her türlü çalışmayı yapacaklarını belirtti. 

Vatandaşlardan özellikle imar sorunları ile ilgili gelen talepler hakkında bir komisyon kuracaklarını ifade eden Başkan Zihni Şahin,  "İnşallah bu imar sorununun çözümü için bir çalışma yapacağız. İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok ile bir araya gelerek mahallenizdeki imar sorununun çözüme kavuşması için kafa yoracağız. İçiniz rahat olsun. Bizler çözüm için bu görevdeyiz. Sizlerin yüzünün gülmesi bizlerin mutlu olma sebebidir. Bizim amacımız hoş bir seda bırakmak. Bu yüzden tüm vatandaşlarımızın taleplerini çözüme kavuşturmak için çabalıyoruz" dedi. 

Adalet Mahallesi halkıyla yapılan toplantıya AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Erkan Malkoç, İlkadım İlçe Başkan Yardımcısı Muharrem Soylu, Samsun Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve çok sayıda mahalleli katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

24 Ekim 2018 Çarşamba 11:40

16 Yıldır kim yönetiyor bu ülkeyi ve şehri boş şecim yaklaşıyor sokaklar uğramaya başladılar erdoğan tok neden yanında değil

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan ittifak açıklaması: Herkes kendi yoluna

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan ittifak açıklaması: Herkes kendi yoluna