24 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI MUSTAFA DEMİR İLK RESMİ İMZASINI YA BİSMİLLAH DİYEREK ATTI

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ilk resmi imzasını Ya Bismillah diyerek attı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlık koltuğuna bugün oturan Mustafa Demir, belediyede ilk resmi evraka, "Ya Bismillah" diyerek imzasını attı.

11 Nisan 2019 Perşembe 16:25 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından bugün devraldığı başkanlık görevinde ilk imzasını resmi evraka attı.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, Samsun Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver’den mazbatasını aldıktan sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığında gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından ziyaretleri kabul etti. 

İLK İMZAYI ATTI
Hayırlı olsun dileklerini iletmek için gelen misafirlerini makamında ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve başlaması için düzenlenen evraka ‘Ya Bismillah’ diyerek imzaladı.  Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir göreve başladığı ilk gün yaptığı açıklamada ise "Yoktan var etmeyeceğiz. Asla sihirbazlık da yapmayacağız. Tüm imkanlarımızı, tüm beşeri sermayemizi, tüm siyasi gücümüzü ve 1 milyon 350 bin Samsunlunun gücünü, enerjisini ve sinerjisini hizmetimize katacağız. Seçim kampanyasında negatif enerji verecek ifadeleri kullanmadığım gibi bugün de hizmet ederken de kullanmayacağım. Samsunluların proje ve önerilerine açık olacağız. Yüzde 100 ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağız."

Makam kapısını sonuna kadar Samsun halkına açan Mustafa Demir, gün boyunca misafirlerini ağırlamaya devam etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir'de görevi bırakan Yılmaz, görevi devreden Şahin, görevi alan Mustafa Demir

Samsun Büyükşehir'de görevi bırakan Yılmaz, görevi devreden Şahin, görevi alan Mustafa Demir