08 Temmuz 2020 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI MUSTAFA DEMİR: OYLARINIZA HALEL GETİRMEYECEĞİZ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir: Oylarınıza halel getirmeyeceğiz

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimleri sonrası Cumhur İttifakı üyeleri ile Ramazan ayında bir araya geldi, "Sizlerin sorumluluğunuza, oy verme ve çalışma niyetinize halel getirecek bir duruş içinde olmayacağız" dedi.

02 Haziran 2019 Pazar 15:32 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhur İttifakı’nın Samsun gönüllülerinden Türkan ile Celal Saral çiftinin Sevgi Kafe'de düzenlediği iftar yemeğine katıldı. 


İftar yemeği sonrası katılımcılara hitap eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  seçimlerin ardından Samsun'un kalkınması ve gelişmesi için büyük bir sorumluluk altına girdiklerini açıkladı.

OYLARINIZA HALEL GETİRMEYECEĞİZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhur İttifakı üyeleri ile buluştuğu iftar yemeğinde “O zamandan bu zamana 2 aya yakın bir zaman geçti. Şundan emin olabilirsiniz, o gün ne söylediysem bugün aynı noktadayım. Sizlerin sorumluluğunuza, oy verme ve çalışma niyetinize halel getirecek bir duruş içinde olmayacağız. Buna benzer bir şey gördüğünüzde hiç tereddüt etmeden bizimle paylaşın" dedi.

SAMSUN’A VE ÜLKEYE HİZMET
Belediyenin kapısının Samsun halkına sonuna kadar açık olduğunu vurgulayan Başkan Demir, "Tüm kadromuzla şehrimize ve ülkemize hizmet etmek için uğraşıyoruz. Çocuklarımızı iyi bir geleceğe hazırlamak için maksimum düzeyde çalışmalar yapıyoruz.  Bu amaçlar doğrultusunda gecemizi gündüzümüze katıp şehrimize en iyi hizmeti verme gayreti ve arzusu içindeyiz” diye konuştu.

Başkan Mustafa Demir konuşmasında ayrıca, tüm konukların Ramazan Bayramı'nı kutladı ve bayramın 1’inci saat 11:007de Ömer Halisdemir Salonu’nda yapılacak ‘bayramlaşma’ programına davet etti.  İftar yemeğine ayrıca Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Soğuk, MHP Grup Başkan Vekili Cemalettin Kola, meclis ve encümen üyeleri ile partililer katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Adem Bektaş Cemil Deveci haklı dedi, milletin malını çetelerden alıyor açıklaması yaptı

Adem Bektaş Cemil Deveci haklı dedi, milletin malını çetelerden alıyor açıklaması yaptı