31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI MUSTAFA DEMİR'İN KEDİSİ MAYIS

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in kedisi Mayıs

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sahiplendiği ve Mayıs ismini verdiği kediyi makamında besliyor. Mustafa Demir'in başkanlık makamında yanında bulunan kedi Samsun Büyükşehir Belediyesinin maskotu oldu.

12 Mart 2021 Cuma 23:43 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediye bünyesinde hizmet veren kedi kasabası sakinlerinden yavru bir kediyi sahiplendi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi'ni fırsat buldukça ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, buradan kedi sahiplendi. Makamında özel bir yer tahsis ettiği 10 aylık kediye 'Mayıs' ismini veren Başkan Demir, günün yorgunluğunu da onunla oynayarak gideriyor.

Sevimliliği ve cana yakınlığıyla kısa sürede uyum sağlayan kedi tüm ilgiyi üzerine çekerek başkanlık makamının maskotu haline geldi. Başkan Mustafa Demir, kedi ile yakından ilgilenip, elleriyle besliyor. Makamda çalışırken, masası üzerinde dolaşan, başkanlık katında özgürce gezen kediye büyük sevgi duyan Başkan Demir, belediyenin Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi’nden herkesin kedi veya köpek sahiplenmesini de istedi. Başkanı ziyarete gelenlerde “Mayıs” a büyük ilgi gösterirken, kendini kaçmadan sevdirmesiyle de ilgi odağı oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ADİL ATA

16 Mart 2021 Salı 08:24

NE BU ŞİMDİ.HAYVANAT BAHÇESİNİ KAPATAN BAŞKAN İŞİ GÜCÜ YOKMUŞ GİBİ İMZA KARTONLARI ARASINDA KEDİ SEVİYOR.BENCE ÇOK YAPMACIK

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Gençlik Spor'un özel sporcuları Fransa'da 4 altın madalya kazandı

Samsun Gençlik Spor'un özel sporcuları Fransa'da 4 altın madalya kazandı