26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI ŞAHİN'DEN KIŞLA MAHALLESİNE DOĞALGAZ MÜJDESİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Şahin'den Kışla mahallesine doğalgaz müjdesi

Samsun Haber- Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, İlkadım ilçesine bağlı Kışla mahallesine doğalgaz müjdesi verdi.

21 Eylül 2018 Cuma 14:02 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Kışla mahallesinin doğalgaz sorununu çözümü için başlatılan çalışmalarda sona yaklaşıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, doğalgaz bekleyen Kışla mahallesi sakinlerine sorunu en kısa sürede çözeceklerinin müjdesini verdi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, yaptığı açıklamada her kış ayında soba ve kömür yakmak zorunda kalan İlkadım İlçe Kışla mahallesinin doğalgaz sorunun ortadan kalkacağını söyledi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin belediye tarafından yapılan yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. 
    
Sabahın ilk saatlerinde Büyükşehir Belediyesi’ne ait Doğal Taş Üretim Fabrikası’na giderek yapılan çalışmaları inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin buradaki üretimin Samsun’un her yerinde kullanıldığını hatırlattı. Kent mobilyalarının büyük bir kısmının taştan çıkarıldığını da söyleyen Şahin, “Tonlarca ağırlıktaki kayalar Büyükşehir Belediyemize ait Doğal Taş Üretim Fabrikamızda adeta bir nakış gibi işleniyor. Böylelikle hem şehrin doğal parke ile dekoratif taş ihtiyacını karşılıyoruz hem de istihdam ve tasarruf sağlıyoruz. Türkiye’nin birçok şehrine de örnek olan bu fabrika da akla gelebilecek her türlü şehir mobilyası yapılabiliyor. İşçilerimizin büyük emekleriyle ortaya çıkan bu eserler Samsun’umuzun güzelliğine güzellik katıyor” dedi.                  

      
KIŞLA MAHALLESİNE DOĞALGAZ MÜJDESİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni  Şahin, taş ocağı ziyaretinin ardından Kışla Deresi üzerinde gerçekleştirilen ıslah çalışmalarını inceledi. Bölgede yaşayan binlerce vatandaşın sorununa neşter vurulduğunu, çalışmalar tamamlandığında doğalgaz sorunun ortadan kalkacağını vurgulayan Başkan Şahin, “Kışla Deresi'nde devam eden dere ıslah çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Vatandaşlarımız rahat olsun. Çalışmalarımızı en kısa sürede nihayete erdirip bölgedeki doğalgaz sorununun çözümü için gereken ne ise yapılacaktır” açıklamalarında bulunarak çevrede yaşayan vatandaşlara doğalgaz müjdesi verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un 145 milyon TL'lik stadında zemin her maçta köstebek yuvasına dönüyor

Samsunspor'un 145 milyon TL'lik stadında zemin her maçta köstebek yuvasına dönüyor