27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI İÇİN 4 İSİM ANKARA'YA ÇAĞRILDI

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için 4 isim Ankara'ya çağrıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 4 ilçe belediye başkanı, Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Ankara’ya çağrıldı. Yusuf Ziya Yılmaz'ın koltuğuna gelecek olan isim kim olacak..

01 Mayıs 2018 Salı 11:09 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine ismi geçen 4 ilçe belediye başkanı Ankara'ya çağrıldı.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kader günü.Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine ismi geçen 4 ilçe belediye başkanı, Başbakan ile görüşmek üzere Ankara’ya çağırıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için geçtiğimiz günlerde temayül yoklaması yapılmıştı. 

 

Temayül yoklamasının ardından Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine ismi geçen Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, İlkadim Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Ankara'ya çağrıldı. Başbakan Binali Yıldırım ile yapılacak olan görüşme neticesinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine getirilecek ismin belli olacağı gündeme geldi.

 

BİNALİ YILDIRIM ZİHNİ ŞAHİN DEDİ 

Öte yandan Başbakan Binali Yıldırım'ın yapılan görüşme neticesinde Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'i Yusuf Ziya Yılmaz'dan boşalan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı koltuğuna aday gösterdiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun 1 Mayıs'ı kutluyor! Protokol üyeleri kutlama mesajları yayımladı

Samsun 1 Mayıs'ı kutluyor! Protokol üyeleri kutlama mesajları yayımladı