22 Ekim 2020 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİNASI GİRİŞİNDE BULUNAN TURNİKELER DEMİR'İN TALİMATI İLE KALDIRILDI

Samsun Büyükşehir Belediyesi binası girişinde bulunan turnikeler Demir'in talimatı ile kaldırıldı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilen Mustafa Demir, ilk iş olarak hizmet binası girişinde bulunan ve tepki çeken turnikeleri kaldırttı.

17 Nisan 2019 Çarşamba 15:53 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, hizmet binası girişinde bulunan turnikeleri, "Samsun Büyükşehir Belediyesi hizmet kapısıdır" diyerek bulundukları yerden talimat vererek kaldırttı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi hizmet binası girişinde uygulanan turnike sistemini kaldırttı. Mustafa Demir'in bu uygulaması vatandaşların takdiriyle karşılandı.

VATANDAŞ MEMNUN
Yıllardır Samsun Büyükşehir Belediyesi hizmet binasının girişinde bulunan ‘bariyerli geçiş sistemi’ uygulaması, Başkan Mustafa Demir'in talimatıyla sona erdi. Vatandaş ile belediye binası arasında engel yarattığı için çoğu zaman şikayetlere yol açan uygulamanın son bulması vatandaşları memnun etti. Vatandaşlar, "Başkanımızın ilk icraatlarından birisi olarak bariyerleri kaldırtması son derece sevindirici. Büyükşehir Belediyesi ile halk arasında hiç bir hizmet engeli olmamalı" dediler.

BAŞKAN DEMİR'DEN AÇIKLAMA
Başkan Mustafa Demir de yaptığı kısa açıklamada, "Büyükşehir Belediyesi, Samsunlular için hizmet kapısıdır. Bu anlayış içerisinde halkımıza önümüzdeki 5 yıl boyunca hizmet edeceğimizi zaten daha önce söylemiştik. İcraatlarımızla da halkımıza bunu göstereceğiz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Meçhul Şarkıcı

18 Nisan 2019 Perşembe 17:06

Yıllardır Ancamı geldi aklınıza göreceğiz bakalım büyükşehirde ne gibi değişiklikler oluyor sizdede varmı Atm çalışanları..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ayvacık'ta sokak köpekleri öldürüldüğü için ağzı bağlı poşete konuldu açıklaması

Samsun Ayvacık'ta sokak köpekleri öldürüldüğü için ağzı bağlı poşete konuldu açıklaması