17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİNASINDA 10 AYDIR ATATÜRK'ÜN FOTOĞRAFI ASILI

Samsun Büyükşehir Belediyesi binasında 10 aydır Atatürk'ün fotoğrafı asılı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 31 Mart seçimlerinde başkan seçildikten sonra belediye binasına Atatürk'ün fotoğrafını astı. Samsun Büyükşehir Belediyesi binasında 10 aydır Atatürk'ün fotoğrafı dalgalanıyor.

26 Şubat 2020 Çarşamba 17:57 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinin hizmet binasında 10 aydır Atatürk fotoğrafının asılı olması görenlerin beğenisini topluyor.


Samsun SASKi'nin kurumsal logosundan Atatürk'ü çıkarttığı iddiaları ile gündemde olan Büyükşehir Belediyesine bu nedenle CHP Milletvekilleri Kemal Zeybek, Neslihan Hancıoğlu ve ADD Samsun Şubesi tepki gösterirken, 10 aydır AK Partili belediye binasında Atatürk fotoğrafının bulunmasına ise olumlu bir tavır takınmaması dikkati çekiyor.

Atatürk şehri olarak bilinen Samsun'da, AK Partili Büyükşehir Belediyesi binasında 10 aydır Atatürk fotoğrafının bulunması, belediye yönetimine yönelik yapılan Atatürk eleştirilerine bir nevi cevap olurken, 31 Mart seçimlerinde başkanı seçilen Mustafa Demir'in koltuğa oturur oturmaz yaptığı ilk işlerden biri Atatürk'ün fotoğrafını belediye binasına asmak oldu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

27 Şubat 2020 Perşembe 15:59

Belediye binası günsan sanayi sitesinin taşınması sonucu oluşacak alana taşınsa,yanına da millet cami yapılsa, belediye binası yıkılsa ve meydan yapılsa altı otopark olsa o bölge rahatlar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir SASKİ logosundan Atatürk çıkartıldı iddiasına yanıt verdi

Mustafa Demir SASKİ logosundan Atatürk çıkartıldı iddiasına yanıt verdi