17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İKİ HAFTA İÇİNDE O PROJENİN TEMELİNİ ATACAK

Samsun Büyükşehir Belediyesi iki hafta içinde o projenin temelini atacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi gerçekleştirilen Havza Mekanik Otoparkı inşaatının temelinin iki hafta içerisinde atılacağı açıklandı.

26 Ocak 2021 Salı 18:30 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun’un merkez ve ilçelerinde trafik sorunlarının çözülmesi için Subaşı Mekanik Otopark inşaatının ardından kaplıca turizminin merkezi olan Havza ilçesinde de modern ve çok katlı mekanik otopark projesini hayata geçirecek.


Havza ilçesinde 5 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek 5 katlı ve 340 araç kapasitesine sahip otoparkla ilgili Samsun Büyükşehir Belediyesinde yapılan açıklama şu bilgiler verildi.
"Havza’ya muhteşem bir otopark kazandırıyoruz. İnşallah bu yatırımla ilçemizin park yeri ve otopark sorununu büyük oranda çözmüş olacağız. 3 katı yerin altında olacak otopark, tamamen mekanik sistemle çalışacak. Yani sürücüler, araçları park etmek için yer aramayacak. Bunu sistem tamamen kendisi gerçekleştirecek. Bu yatırım Havzalılara verdiğimiz önemin ve kıymetin göstergesidir. Halkımız her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Temelini attıktan sonra da 540 günde tamamlayarak hizmete açacağız. Bu yatırım şimdiden Havzalılara hayırlı olsun. İki hafta içerisinde temelini atacağız.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ali Babacan'dan Samsun iddiası! Yardım almak isteyene AK Parti üyelik kartı soruldu

Ali Babacan'dan Samsun iddiası! Yardım almak isteyene AK Parti üyelik kartı soruldu