04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİSİNDE SU ZAMMI PROTESTOSU SIRASINDA ÇIKAN OLAYIN GÖRÜNTÜLERİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi meclisinde su zammı protestosu sırasında çıkan olayın görüntüleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında bugün bir grup tarafından suya yapılan yüzde 25'lik su zammının protesto edilmesi sırasında olaylar çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında su zammı protestosu sırasında çıkan arbedenin fotoğraf ve görüntüleri..

17 Haziran 2019 Pazartesi 16:37 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinin bugün gerçekleştirdiği toplantıya giden bir grup su zammını protesto etmek isteyince meclis toplantı salonunda arbede çıktı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında yaşanan olayda meclis üyesi Recep Çertel, su zammını protesto eden bir göstericinin boğazını sıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısına izinsiz olarak gelen ve su zammını protesto etmek isteyen göstericilere toplantı salonunda bulunan zabıtalar müdahale ederken, bu müdahale sırasında iki taraf arasında arbede yaşandı. 

Meclis toplantısına başkanlık yapan Nihat Soğuk, su zammını protesto etmeye gelen göstericiler ile zabıtalar arasında çıkan arbede nedeniyle oturuma ara verirken, çıkan kargaşaya meclis üyelerinin de karıştığı, bir daire başkanın ise yaşanan arbedenin ortasında kaldığı görüldü. Meclis Başkanı Nihat Soğuk, göstericileri izinsiz bir şekilde meclis toplantısında protesto yapamayacaklarını söyleyerek dışarıya davet etti, ardından oturuma ara verdi. Göstericiler ise su zammının geri çekilmesini istedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Meçhul Şarkıcı

17 Haziran 2019 Pazartesi 17:21

Gerçekleri söylemiş adamlar niye susturuyorsuruz boğazını sıkıyorsunuz o insanların oyları ile ****ara geldiniz suya yaptığınız zammdan ötürü samsun halkı olarak hakkımızı helal etmiyoruz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da su ve ekmek zammının geri çekilmesi için siyasi partiler imza kampanyası başlatacak

Samsun'da su ve ekmek zammının geri çekilmesi için siyasi partiler imza kampanyası başlatacak