21 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SEVGİ KAFE VE AMİSOS KAFE'Yİ İHALE YOLU İLE KİRALADI

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sevgi Kafe ve Amisos Kafe'yi ihale yolu ile kiraladı

Samsun'da Büyükşehir Belediyesinin işlettiği Sevgi Kafe ve Amisos Kafe ihale yolu ile Göktunalı İnşaat firmasına kiralandı.

14 Kasım 2021 Pazar 15:43 GÜNCEL

Samsun'da yıllardır Büyükşehir Belediyesinin işlettiği Sevgi Kafe ve Amisos Kafe'nin kiralama ihalesi yapıldı.


Sahil Yolunda bulunan Sevgi Kafe ve Amisos Tepesinde yer alan Amisos Kafe'nin yapılan kiralama ihalesini Ankara merkezli Göktunalı İnşaat firmasının kazandığı açıklandı. Sevgi Kafe ve Amisos Kafe'nin kiralama ihalesini alan Göktunalı İnşaat firmasının aynı zamanda Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı SASKİ'nin sayaç okuma işlerini yapan firma olduğu öğrenildi.

Göktunalı İnşaat firmasının yapılan ihale kapsamında Amisos Kafe için aylık 112 bin lira, Sevgi Kafe için de aylık 66 bin lira KDV hariç olmak üzere iki kafeyi toplamda 178 bin liraya kiraladığı bildirildi.

Samsun'da geçtiğimiz haftalarda Atakum Belediyesinin işlettiği Seyir Terası'da icra yolu ile Sinoplu bir işadamı tarafından satın alınmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mert

14 Kasım 2021 Pazar 14:02

Batıpark dahil kamudan kiralanan yerlerin amacına uygun hizmet edip etmediğini,akşamları düğün salonu olarak kiraya verilip vermediklerini veriyorlarsa kaça verdiklerini ve aylık kiralama bedellerinin ne kadar olduğunu maliyecilerden ve Zabıta Müdürlüğü ruhsat biriminden de düğün salonu ruhsatları olup olmadıklarını kamu zararı oluşturup ,oluşturulmadıklarının araştırılmasını istiyorum.Aynı şartlar da ben de talibim o zaman.Ziraat bana da bir kredi açsın.Emin olun hepsinden daha iyi işletirim

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan büyüme rakamlarının raflara, sokağa yansıyacağını açıkladı

Çiğdem Karaaslan büyüme rakamlarının raflara, sokağa yansıyacağını açıkladı