17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE 3 İSİM GÖREVDEN ALINDI

Samsun Büyükşehir Belediyesinde 3 isim görevden alındı

Samsun Büyükşehir Belediyesinde 3 isim görevden alındı. Samsun Büyükşehir Belediyesinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından 2 daire başkanı ve 1 genel sekreter yardımcısı görevden alındı.

28 Mayıs 2019 Salı 02:16 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş ile Zabıta Daire Başkanı Yılmaz Açıcı ile birlikte genel sekreter yardımcısı Fikret Vatansever görevlerinden alındı.


31 Mart yerel seçimlerinin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesinde genel sekreterlik görevine Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde İlhan Bayram gelmişti. İlhan Bayram'ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olmasının ardından SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürlüğüne Enver Sedat Tamgacı, SASKİ Genel Müdürlüğü görevine ise Fatih Yıldız gelmişti.

Samsun Büyükşehir Belediyesinde yeni genel müdürler ve genel sekreter İlhan Bayram göreve başlarken, Samsunluların yakından tanıdığı isimler olan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş ile Zabıta Daire Başkanı Yılmaz Açıcı ile birlikte genel sekreter yardımcısı Fikret Vatansever görevlerinden alındı.

Samsun Büyükşehir Belediyesinde görevden alınan Zabıta Daire Başkanı Yılmaz Açıcı'nın yerine, Genel Sekreter İlhan Bayram'ın Kocaeli'nden Samsun'a transfer ettiği Abdülkadir Dizman'ın geleceği bununla birlikte yine Kocaeli'nden Samsun'a gelecek olan Hüseyin Hakkı Akbulut'un da Samsun Büyükşehir Belediyesinde Destek Hizmetleri ve Satın Alma Daire Başkanı olarak görev yapacağı bildirildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı SASKİ'de ise genel müdür Fatih Yıldız olduktan sonra bu kurumda da Malatya MASKİ'de sözleşmeli personel olan çevre mühendisi Hilmi Akpınar SASKİ'de iş başı yaptı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

mümin

28 Mayıs 2019 Salı 16:53

şu neçmi çamaşın isimini çok duydum samsun için çok güzel şeyler yaptı,bencee böyle adamlar zor bulunur...çokk yanlış karar kim yaptıysa bu yanlıştan dönmesi lazım bencee....birde samsunda adammı yok kocaelinden geliyor heppp buda yanlış karar....mustafa demir hızlı ve çok yanlış kararlar ile başladı ..

Nurullah

28 Mayıs 2019 Salı 11:22

Ey Yusuf Ziya YILMAZ. Kadir KOÇAK görevden alındı diye Zihni ŞAHİN'e düşman oldun. Hiç sormadın Kadir ne terbiyesizlik yaptı da görevden alındı. Şimdi gör bakalım görevden almak ne demekmiş. Belediyede adın bile kalmayacak. Zihni ŞAHİN olmasın diye uğraştın yerine seçilen adam ilk konuşmasında artık belediye yolsuzluk olmayacak bitecek dedi. İlahi adalet.

samsun lu

28 Mayıs 2019 Salı 08:37

samsun da bu vasıflarda samsun lu yokmu ki dışardan geliyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Müge Anlı Ecrin bebeğin katiline iki ayaklı şeytan dedi Rahmi Özkan 'Allah belanızı versin'

Müge Anlı Ecrin bebeğin katiline iki ayaklı şeytan dedi Rahmi Özkan 'Allah belanızı versin'