25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN YENİ BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN İLK AÇIKLAMASINI YAPTI

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yeni Başkanı Zihni Şahin ilk açıklamasını yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı koltuğuna Başbakan Binali Yıldırım tarafından ismi onaylanan Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ilk açıklamasını Samsun Kent Haber'e yaptı.

01 Mayıs 2018 Salı 17:49 GÜNCEL

Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı koltuğuna ismi onaylanan Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, ilk açıklamasını yaptı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için ismi gündeme gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere bugün Ankara'ya davet edildi. Yapılan görüşmede Başbakan Binali Yıldırım'ın Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i tercih ettiği öğrenildi.

Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ise Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine Başbakan Binali Yıldırım tarafından kendisinin AK Parti'nin adayı olarak gösterildiğini açıkladı. Samsun Kent Haber'e konuşan Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yeni başkanı olarak şunları dile getirdi.

"Yeni görevimiz Samsun'a hayırlı olsun. Samsun'u ortak akılla yönetmek istiyoruz. Samsunda Yusuf Ziya Yılmaz beyin bıraktığı hizmetlere devam edeceğiz. Bizi bu görevi veren Başbakanımız Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beye layık olacağız ve bize duyulan bu güveni asla sarsmayacağız. Hayatımız boyu her zaman düzgün durarak hizmet yapmaya çalıştık. Bundan sonrada hizmete devam edeceğiz. Samsun için hayırlı olsun."

Öte yandan Zihni Şahin'in ismini Yusuf Ziya Yılmaz'ın önerdiği gündeme geldi. Yusuf Ziya Yılmaz yeni Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Zihni Şahin'i ise sosyal medya sayfasından yayınladığı mesajla tebrik ederek yeni görevinini hayırlı olmasını diledi. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'da Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylarının Zihni Şahin olduğunu twitter sayfasından duyurdu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

dülger

02 Mayıs 2018 Çarşamba 02:10

Sayın Şahin başkan önce Atakum sahiline el atsan esnaflar sahilin cadde park hatta özel mülkleri bile sahiplenip halka eza ediyolar kazanılan mahkeme var 2011 de ama hala bahçelerimizde içki insanlarla yaşıyoz açıkda çalgılar çengiler içen insanların naraları öğrencimiz yaşlılarımız var Atakum ve Büyükşehir çevre mühendisleri kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı verdi açık bahçelere ahlak sahibinin kabul etmeyeceği rezaleti bize neden yaşatıyorlar barlar neden korunuyor neden arka çıklıy

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü coşku içinde kutlandı

Samsun'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü coşku içinde kutlandı