24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BİNASINA ULTRAVİYOLE IŞINLI STERİLİZASYON CİHAZLARI YERLEŞTİRDİ

Samsun Büyükşehir binasına ultraviyole ışınlı sterilizasyon cihazları yerleştirdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Korona Virüs'e karşı belediye hizmet binasına ultraviyole ışınlı yerli hava sterilizasyon cihazları yerleştirdi.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 14:05 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediyesi Covid-19 virüsüne karşı hava sterilizasyon cihazı. Virüsle mücadele kapsamında vatandaşlara kaliteli ve steril bir hava oluşturmak amacıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi hizmet binasına 'hava sterilizasyon cihazı' yerleştirildi.

Dünya genelinde etkili olan koronavirüs salgınına karşı Samsun Büyükşehir Belediyesi sterilizasyon ve dezenfeksiyon çalışmalarını düzenli olarak sürdürüyor. Salgın riskine karşı ilk günden itibaren tedbiri elden bırakmayan Büyükşehir Belediyesi’nin, hizmet binası katlarına 'hava sterilizasyon cihazı' yerleştirildi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Belediyemizde halkımıza kaliteli ve steril bir hava oluşturmak amacıyla ultraviyole ışınları ile bakteri, virüs, mantar ve küf gibi mikroorganizmaları yok eden hava sterilizasyon cihazı yerleştirildi. Tek amacımız halkımızın sağlığı. Kullanılan cihaz Türk mühendisler tarafından tasarlanmış tamamen yerli ve milli bir ürün” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ahmet sancak

12 Ağustos 2020 Çarşamba 03:05

Mükemmel bir sistem, her eve, her işyerine lâzım.Üretenlerden Allah ( C.C) razı olsun.Başarılar dilerim.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sampa Otomotiv'de işçiler kod 29'dan işten çıkartılmış

Sampa Otomotiv'de işçiler kod 29'dan işten çıkartılmış