29 Ocak 2020 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR GENEL SEKTERERİ BAYRAM, KOCAELİ'NDEN İKİ İSMİ SAMSUN'A TRANSFER ETTİ

Samsun Büyükşehir Genel Sektereri Bayram, Kocaeli'nden iki ismi Samsun'a transfer etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine başlayan İlhan Bayram Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde bulunan iki ismi Samsun'a transfer etti.

27 Mayıs 2019 Pazartesi 16:13 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, daha önce Kocaili Büyükşehir Belediyesinde birlikte görev yaptığı Abdülkadir Dizman ve Hüseyin Hakkı Akbulut'u Samsun'a transfer etti.


31 Mart seçimleri öncesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olan İlhan Bayram’ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atanmasının ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı İSU’dan iki kişiyi Samsun'a transfer ettiği gündeme geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde İlhan Bayram’ın genel sekreterlik döneminde Özel Kalem Müdürü olan Abdülkadir Dizman ve İSU İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Hüseyin Hakkı Akbulut'un Samsun Büyükşehir Belediyesine daire başkanı olarak geleceği gündeme geldi.

Samsun Büyükşehir Genel Sekreteri İlhan Bayram'ın güvendiği ve birlikte uzun yıllar çalıştığı iki çalışma arkadaşını Samsun'a yanına alırken Abdülkadir Dizman'ın Samsun Büyükşehir’de Zabıta Daire Başkanı, Hüseyin Hakkı Akbulut'un ise Samsun Büyükşehir Belediyesinde Destek Hizmetleri ve Satın Alma Daire Başkanı olarak göreve başlayacağı öğrenildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden Samsun'a transfer olan Dizman ve Akbulut'un  bu hafta içinde Samsun’da yeni görevlerine başlayacağı kaydedildi.

Öte  yandan Samsun Büyükşehir Belediyesinde Zabıta Daira Başkanı olan Yılmaz Açıcı'nın Abdülkadir Dizman'ın yerine gelecek olması nedeni ile görevden alındığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

27 Mayıs 2019 Pazartesi 16:20

saskiye iskiden müdür geldi suya % 25 zam geldi, bakalım bunlar ne çorap örecek başımıza...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Halkevi SASKi binası önünde yüzde 25'lik su zammını protesto etti

Samsun Halkevi SASKi binası önünde yüzde 25'lik su zammını protesto etti