24 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR MECLİS TOPLANTISINDA ATATÜRK KRİZİ!

Samsun Büyükşehir Meclis toplantısında Atatürk krizi!

Samsun Büyükşehir Meclis toplantısında Atatürk krizi!.. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında Atatürk paylaşımları nedeniyle CHP ve İYİ Parti'nin tepki gösterdiği Hasan Uzunlar, özür dilemeyince CHP ve İYİ Parti Meclis üyeleri toplantıyı terk etti.

18 Kasım 2019 Pazartesi 15:25 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında CHP ve İYİ Partili Meclis üyeleri Atatürk'e hakaret ettiği gündeme gelen AK Partili Hasan Uzunlar'ı özür dilemeye ve istifaya davet etti, Hasan Uzunlar özür dilemeyince ise meclis toplantısını terk etti.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında AK Partili Hasan Uzunlar'a CHP ve İYi Partili Meclis üyelerinden Atatürk tepkisi geldi.

Bugün yapılan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında  İYİ Parti Grup Başkanvekili Alper Aydemir, Atatürk'e hakaret ettiği gündeme gelen AK Partili Meclis üyesi Hasan Uzunlar'ı istifaya davet etti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinin bugün gerçekleşen toplantısında İYİ Parti Grup Başkvekili Alper Aydemir, Atatürk ile ilgili sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen AK Partili Hasan Uzunlar'a tepki gösterdi.

İYi Parti Grup Başkanvekili Alper Aydemir, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında Atatürk paylaşımları nedeniyle AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinden alınan meclis üyesi Hasan Uzunlar'ı özür dilemeye çağırırken, istifasını da istedi. CHP Grup Başkanvekili Atilla Tekcan'da 10 Kasım'da sosyal medyadan yaptığı Atatürk paylaşımları nedeniyle tepkilere neden olan AK Partili Meclis üyesi Hasan Uzunlar'ı eleştirdi. Hasan Uzunlar, meclis toplantısında yaptığı açıklamada,sözlerinin yanlış anlaşıldığını olayın yanlış yerlere çekilmek istendiğini ifade etti.

Toplantıda CHP ve İYİ Parti Grup Başkanvekilleri Alper Aydemir ve Atilla Tekcan ile CHP ve İYİ Parti Meclis üyeleri, AK Partili Hasan Uzunlar'ın özür dilememesi üzerine toplantıyı toplu halde terk etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci iş ve istihdam için söz verdiği meslek edindirme kurslarını açtı

Cemil Deveci iş ve istihdam için söz verdiği meslek edindirme kurslarını açtı