01 Kasım 2020 Pazar

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ ORTAK KOMİSYONU BİYOKÜTLE SANTRALİNİN İMAR PLANINI KABUL ETTİ

Samsun Büyükşehir Meclisi ortak komisyonu biyokütle santralinin imar planını kabul etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi ortak komisyon toplantısında Çarşamba ilçesine yapılacak Biyokütle Enerji Santralinin nazım imar uygulama planı kabul edildi.

12 Ekim 2019 Cumartesi 22:41 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi ortak komisyon toplantısında, Çarşamba ilçesine yapılacak Biyokütle Enerji Santralinin imar planı AK Parti, MHP'li meclis üyelerinin kabul oyları ile onaylandı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı ortak komisyon toplantısı Nihat Soğuk başkanlığında gerçekleştirildi. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi ortak komisyon toplantısında Çarşamba ilçesine Oltan Köseoğlu Enerji tarafından kurulması planlanan biyokütle enerji santrali ile ilgili daha önce 1/5000'liği Büyükşehir Belediye Meclisinde kabul edilen projenin Çarşamba Belediyesi tarafından hazırlanan 1/1000 ölçekli nazım imar uygulama planı teklifi görüşüldü. 

CHP VE SP'DEN RET
Çarşamba ilçesine yapılacak Biyokütle Enerji Santralinin 1/5000'lik nazım imar planı uygulaması gerçekleşen ortak komisyon toplantısında AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin kabul oyu ile mecliste kabul edilirken, CHP ve SP'li üyeler ret, İYİ Partili üyeler ise biyokütle enerji santralinin imar planı değişikliği oylamasına çekimser oy verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da gıda, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünlerinde tağşiş yapan firmaların isimleri

Samsun'da gıda, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünlerinde tağşiş yapan firmaların isimleri