04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR'DE FLAŞ GELİŞME! MUSTAFA DEMİR GÖREVDEN ALINDI

Samsun Büyükşehir'de flaş gelişme! Mustafa Demir görevden alındı

Samsun Büyükşehir Belediyesinde pandemi sürecinde flaş görevden alma. Samsun Büyükşehir Belediyesinde müdür Mustafa Demir, görevden alındı.

09 Aralık 2020 Çarşamba 13:56 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde pandemi sürecinde şok bir görevden alma yaşandı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ile aynı ismi taşıyan müdür Mustafa Demir görevden alındı.


Büyükşehir Belediyesinde Mezarlıklar Müdürü görevini yapan Mustafa Demir, pandemi sürecinde biranda görevden alındı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in talimatı ile gerçekleşen görevden almanın ardından Mezarlıklar Müdürlüğü görevine ise geçmiş yıllarda Doğanca Belediye Başkanlığı yapan Kızılırmak Deltası Sorumlusu İsmail Mutlu getirildi. Görevden alınan Mezarlıklar Müdürü Mustafa Demir ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü emrine verildi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Serdar

09 Aralık 2020 Çarşamba 19:12

Belediyelerde çalışıyorsan memur olarak çalışacaksın.Zorla verselerde kabul etmeyeceksin.Rahat rahat işe gidip geleceksin.Müdür olursan koltuğa oturmadan hemen kalkacam diye hazırlıklı olacaksın.Ya da herkes ile iyi olacaksın.İyi de herkes ile iyi olan insan zaten yanlış insandır.Bir insan herkes ile iyi olabilir mi?Oluyorsa her tarafı oynak demektir.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tabip Odası, Samsun için 14 gün tam kapanma tavsiye etti

Samsun Tabip Odası, Samsun için 14 gün tam kapanma tavsiye etti