28 Mayıs 2020 Perşembe

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR'DE GÖREVİ BIRAKAN YILMAZ, GÖREVİ DEVREDEN ŞAHİN, GÖREVİ ALAN MUSTAFA DEMİR

Samsun Büyükşehir'de görevi bırakan Yılmaz, görevi devreden Şahin, görevi alan Mustafa Demir

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Demir bugün itibarı ile başkanlık görevine başlarken, daha önce bu görevde bulunan Yusuf Ziya Yılmaz ve Zihni Şahin, yeni büyükşehir belediye başkanı Mustafa Demir ile yan yana geldi. Samsun Büyükşehir'de görevi bırakan Yılmaz, görevi devreden Şahin, görevi alan Mustafa Demir

11 Nisan 2019 Perşembe 17:06 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, başkanlık görevini düzenlenen tören ile Zihni Şahin'den devraldı. Mustafa Demir için yapılan devir teslim töreninde, daha önce bu görevi birbirlerine devreden Yusuf Ziya Yılmaz, Zihni Şahin, görevi devralan Demir ile aynı karede yer aldı.


31 Mart yerel seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilen Mustafa Demir'e başkanlık koltuğunu seçimlerden önce bu görevi yapan Zihni Şahin devretti. Mustafa Demir için düzenlenen devir teslim töreninde 19 yıl Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini yapan ve şuan milletvekili olan Yusuf Ziya Yılmaz'da yer aldı.Samsun'da 19 yıl büyükşehir belediyesi başkanlığı yapan Yusuf Ziya Yılmaz, genel seçimlerde milletvekili aday olması nedeni ile bu görevini o dönem Bafra Belediyesi Başkanı olan Zihni Şahin'e bırakmıştı. Zihni Şahin'de yaklaşık 10 aydır sürdürdüğü Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlık görevini bugün itibari ile 31 Mart yerel seçimlerinde bu göreve secçilen Mustafa Demir'e bıraktı.

Halef selef olan Mustafa Demir, Yusuf Ziya Yılmaz ve Zihni Şahin ise gerçekleşen devir teslim töreninde objektiflere bir araya gelerek görüntü verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mehmet DENİZ

11 Nisan 2019 Perşembe 18:59

Yzy turşu gibiydi atakum da edilen ihanetin cezası vekillikten de eder mi?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik eski Belediye Başkanı Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı doğru mu

Canik eski Belediye Başkanı Osman Genç'in Amerika'ya kaçarken gözaltına alındığı doğru mu