17 Ekim 2021 Pazar

SAMSUN- CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI: CANİK HİÇ BU KADAR TEMİZ OLMAMIŞTI

Samsun- Canik Belediye Başkanı Sandıkçı: Canik hiç bu kadar temiz olmamıştı

Samsun'da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle gerçekleştirdiği toplantıda, "Canik hiç bu kadar temiz olmamıştı" dedi çalışanlara teşekkür etti.

17 Eylül 2021 Cuma 17:37 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyenin temizlik personeli ile yaptığı toplantıda 2.5 yıl içinde belediyecilik hizmetlerinde önemli mesafe kat ettiklerini söyledi, sokak ve caddelerin temiz olmasından dolayı ise çalışanlara "Bu başarı sizlerin gayretiyle oluyor" dedi.


Samsun'da Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle istişare toplantısında bir araya gelen Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye daha nitelikli hizmet verilmesi noktasında gayret ettiklerini söyledi.

Göreve geldikleri 2,5 yıl içinde belediyecilik hizmetlerinde kıyaslanamayacak ölçüde mesafe kat edildiğini söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, hizmetteki kaliteyi daha da ileri taşımanın gayreti içinde olduklarını ifade etti. “Canik hiç bu kadar temiz olmamıştı. Bu başarı da sizlerin gayretiyle oluyor” diyen Başkan Sandıkçı, "Bu gayretle birlikte hedefimizi daha da ileriye taşımamız gerekiyor. Verdiğimiz bu hizmetleri daha kaliteli seviyeye çıkarmak gerekiyor. Temizlik hizmetlerinde daha nitelikli çalışmalar yapmak gerekmektedir" şeklinde konuştu.Belediyeler vatandaşa hizmet verilen yerlerdir
Belediyede kamu hizmeti verildiğine vurgu yapan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Belediyeler vatandaşa hizmet verilen yerlerdir. Hepimiz halka hizmet etme gayesiyle bu işe başladık. Eğer Canik’i seviyorsak bu hizmetimizde daha fazla gayret etmemiz gerekmektedir. Normal çalışma saatleri dışında da bu ilçenin temizliğinden sorumlu olduğumuzu hissetmemiz gerekmektedir” dedi. Başkan Sandıkçı devamında şunları söyledi: “Sizler sahada belediyemizi temsil ediyorsunuz. Sahada çalışırken toplayıcısı olsun, süpürücüsü olsun, şoförü olsun, teknik personeli olsun, her bir arkadaşımız belediyemizin temsilcisi konumundasınız. Üzerinizde bu formalar olduğu sürece buna uygun hareket etme durumundasınız.”Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Muzaffer Emuce ve Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Basri Mıhcı’nın da katılımıyla gerçekleşen istişare toplantısında belediye personelinin sorunları ve tavsiyeleri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

18 Eylül Dünya Temizlik Günü’ Etkinliğine Davet
Doğal çevrenin her geçen gün biraz daha kirletilip yok olduğuna dikkat çeken Başkan İbrahim Sandıkçı, dünya çapında önlemlerin alınmaması durumunda yakın bir gelecekte insanlığın büyük problemlerle karşılaşacağını ifade etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi olarak “Temiz Bir Canik, Temiz Bir Dünya” sloganıyla 18 Eylül Dünya Temizlik Günü dolayısıyla ilçede bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. “Yaşanabilir yarınlar için temizlik seferberliği başlattık” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, 18 Eylül Cumartesi günü saat 10.00’da Canik Meşe Orman Parkı’nda gerçekleşecek etkinliğe tüm vatandaşları davet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Gaye Su Akyol ve Gazapizm rüzgarı esti

Samsun'da Gaye Su Akyol ve Gazapizm rüzgarı esti