29 Mayıs 2020 Cuma

SAMSUN CANİK BELEDİYESİNDE MALİ KRİZ! DOĞALGAZ KESİLDİ, ALACAKLILAR PEŞ PEŞE İCRA DAVASI AÇIYOR

Samsun Canik Belediyesinde mali kriz! Doğalgaz kesildi, alacaklılar peş peşe icra davası açıyor

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinde borç nedeniyle doğalgaz kesildi, alacaklılar peş peşe icra davası açıyor, belediye personelinin ise iki aydır maaşları ödenmiyor.

20 Mart 2019 Çarşamba 13:58 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinin mali yönden büyük bir kriz yaşadığı iddia edilirken, borç nedeniyle belediyenin kullandığı doğalgazın kesildiği, Canik Belediyesinde çalışan personelin ise iki aydır maaşlarının ödenmediği gündeme geldi.


Samsun'un Canik İlçe Belediyesinde borç nedeni ile kesilen doğalgaz sorununun çözüldüğü bildirildi. Bir süre önce SAMGAZ'a olan borç nedeniyle kesilen belediyenin doğalgazı, borcun ödenmesi ile bugün itibari ile yeniden açıldı.

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinde SAMGAZ'a olan borç nedeniyle geçtiğimiz haftalarda doğalgaz kesildi.

Canik İlçe Belediyesinde doğalgazın borç nedeni ile kesilmesinin ardından belediyede çalışan personele de iki aydır maaşlarının ödenemediği ortaya çıktı. Canik Belediyesinde kesilen dogalgaz, SAMGAZ'a yapılan ödemenin ardından bugün tekrar açılırken, belediye personelinin iki aydır alamadığı maaşların ise ne zaman ödeneceği belirsizliğini koruyor.

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinin piyasaya da yüklü borcunun bulunduğunu, bu nedenle alacaklıların peş peşe icra yoluna başvurdukları öğrenildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, İlkadım'da yapılacak kentsel dönüşümü açıkladı

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, İlkadım'da yapılacak kentsel dönüşümü açıkladı