25 Ocak 2020 Cumartesi

SAMSUN CANİK'TE OSMAN GENÇ, İBRAHİM SANDIKÇI'NIN DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILMADI

Samsun Canik'te Osman Genç, İbrahim Sandıkçı'nın devir teslim törenine katılmadı

Samsun'un Canik ilçe belediyesi başkanı olan İbrahim Sandıkçı için yapılan devir teslim törenine eski belediye başkanı Osman Genç'in katılmaması dikkati çekti.

05 Nisan 2019 Cuma 13:19 GÜNCEL

Samsun'un Canik ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde Canik Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sandıkçı, düzenlenen devir teslim töreni ile başkanlık koltuğuna oturdu.


Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı seçilen Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sandıkçı, belediye binasında düzenlenen devir teslim töreni ile görevi devraldı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve partililer ve vatandaşların katıldığı devir teslim töreninde konuşan, Canik Belediyesinin yeni başkanı İbrahim Sandıkçı, "Bugün Canik için yeni bir dönemin başlangıcı. Bu görevi dürüst ve adil bir şekilde sürdüreceğim. Milletimize hizmet yolunda aday gösterilmemi sağlayan Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Seçmenlerimizin tevecüühü ile karşınızdayız. Bu seçimin ne kadar önemli olduğunun farkına vararak Cumhur İttifakına gönül veren Devlet Bahçeli ve tüm partililere teşekkür ediyorum. Çiğdem Karaaslan ve milletvekillerimize, MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak'a, gönüllü teşkilatlarımıza, evinde bile duaları ile destek olan hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kişiler gelip geçicidir, baki olan devlettir. Canik'te hizmetler devam edecek. En güzel hizmetleri vermek için ayrım gözetmeden vereceğiz. Bize düşen bundan sonra gönül belediyeciliğidir. Ayrıştırıcı değil birleştirici olmaktır. Üreten değer katan projelerle, toplumun her kesimine hitap edeceğim bir hizmetkar olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Öte yandan gerçekleşen devir teslim törenine aday gösterilmeyen ve 31 Mart seçimlerinde görev süresi dolan Osman Genç'in katılmaması dikkati çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hasan Togar mazbatasını alırken bir kişi Rabia, 12 kişi ise Bozkurt selamı verdi

Hasan Togar mazbatasını alırken bir kişi Rabia, 12 kişi ise Bozkurt selamı verdi