16 Mayıs 2021 Pazar

SAMSUN CANİK'TE YİNE BİR SOKAK KÖPEĞİ SİLAHLA VURULARAK KATLEDİLDİ

Samsun Canik'te yine bir sokak köpeği silahla vurularak katledildi

Samsun'un Canik ilçesine bağlı Muratlı mahallesinde bir ay içerisinde 3 sokak köpeği kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlarla vurularak katledildi.

24 Şubat 2020 Pazartesi 13:36 GÜNCEL

Samsun'un Canik ilçesine bağlı Muratlı mahallesi ve Yılanlıdere mevkisinde hayvanseverler tarafından bakılan sokak köpekleri kimliği belirsiz kişiler tarafından silahla vurularak katlediliyor.


Geçtiğimiz ay Canik ilçesine bağlı Yılanlıdere mevkisinde hayvanseverler tarafından bakılan sokak köpeklerinden 5 tanesi silahla vurularak öldürülmüş halde bulunmuştu. Bu olaya tepkiler sürerken, Canik ilçesine bağlı Muratlı mahallesinde de bir ay içerisinde 3 sokak köpeğinin vurularak katledildiği öğrenildi.

Sosyal medyada bu duruma tepki gösteren İsmail Özen isimli bir hayvansever, Canik ilçesi Muratlı mahallesinde yine silahla vurularak öldürülen bir sokak köpeğinin videosunu yayınlayarak duruma tepki gösterdi.

Samsun Valisi Osman Kaymak'a seslenen hayvansever, bir ay içerisinde 3 sokak köpeğinin silahla vurularak öldürüldüğünü belirterek, "Bir ay içinde 3'üncü köpeğimiz vuruldu.  Bu köpekleri vuran katiller dışarıda. Bu katillerin bulunmasını istiyoruz. Bu köpekleri buraya biz atmadık" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Berna Laçin'den Samsun açıklaması! Bu oyunu Samsun'da oynayacağım

Berna Laçin'den Samsun açıklaması! Bu oyunu Samsun'da oynayacağım